PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین جراح بینی گوشتی

samy
07-07-2012, 02:34 PM
سلام دوستان اگه از کار دکتر که تخصص ایشون بینی های گوشتی هست اطلاع دارید لطفا بگین
:77:
یا هر دکتر که میشناسید(اصلا تو این کار توی تهران کی از همه بهتره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟)

MehrnOoOosh
07-07-2012, 08:36 PM
سامی دکتر شیروانی مخصوص بینی های گوشتی !! همه میدونن !!

samy
07-08-2012, 01:42 PM
سلام مهرنوش جان دکتر شیروانی هم خییلیییییییی گرون میگیره 9 تومن هم خییییییلیییی عروسکی هست کاراش حداقل این هایی که من میبینم توی سایتشون

MehrnOoOosh
07-08-2012, 09:39 PM
اره دیگه متاسفانه گرون میگیره !

شما پسری دیگه بینی پسرا رو عروسکی نمیکنه ! خیلی طبیعی در میاره !

samy
07-10-2012, 12:25 AM
نه به خدا من دخملممممممممممممممممممممم ممممممم

MehrnOoOosh
07-10-2012, 07:28 AM
دختري !

اي واي شرمنده آخه اسم كاربريت سامي بود اشتباه كردم!

خب اگه دختري و زياد فانتزي دوست نداري پيش شيرواني نرو ! هرچند طبيعي هم ميتونه دربياره ! ولي به نظر من بگردي دكتراي بهتر هم ميابي

Alirezarahi
07-10-2012, 11:02 AM
وای دکتر زینعلی چقدر زیاد میگیره جدیدا حدود 8-9 میگیره
با اون زن دیوانش :33:

roki
08-23-2012, 07:44 PM
سلام رکی هستم دارای دماغ گوشتی:40: جز شیروانیه گرون فروش کیو سراغ دارین حسابی قلمیش کنه

meli jojo
08-23-2012, 11:15 PM
من خودم پیشه فتح سامی عمل کردم چند تا بینیه خوشکل که تو مطبش دیدم گفتم قبلا" چه جوری بوده؟ گفتن گوشتی به نظرم بینی گوشتیارو خوب جمع میکنه یه سر خواستی بزن

roki
08-24-2012, 02:40 PM
ایول میرم.چون دوستمم اونجا عمل کردو خوب شد ولی استخونی بود
از وزین دل و شهریار یحیوی خبر نداری چطوری هستن :63:

bikhial
08-24-2012, 05:49 PM
من خودم پیشه فتح سامی عمل کردم چند تا بینیه خوشکل که تو مطبش دیدم گفتم قبلا" چه جوری بوده؟ گفتن گوشتی به نظرم بینی گوشتیارو خوب جمع میکنه یه سر خواستی بزن

فتح سامی چقدر میگیره؟؟

seacoast
08-24-2012, 06:57 PM
دوستان فتح سامی چقدر می گیره ؟
برای بینی های گوشتی خوبه ؟

meli jojo
08-24-2012, 10:55 PM
وزین دلو اطلاعی ندارم ولی شهریار یحیوی میگن کارش زیاد تمیز نیست باباش کارش خوب بوده که فکر کنم دیگه عمل نمیکنه سامی از من 4800 گرفت بینیمم گوشتی نبود ولی کلا" سامی کارای گوشتیش معروفه...البته سامیو بیشتر واسه خانوما توصیه میکنم چون کارش بینه فانتزی و طبیعیه مثل بینی من شاید اقایون کاره طبیعی بیشتر دوست داشته باشن کاره طبیعی میخواین که به سایز دست نخوره روزیتا بشارتی البته با اخلاقه خانوم دکتر باید کنار بیاینd:

Melika
08-25-2012, 02:23 PM
منم دنبال یه جراح پلاستیک خوب میگردم، بینیم گوشتی بود یه بار عمل کردم 6 سال پیش بدون تحقیق خریت کردم و رفتم پیش یه دکتر گوش و حلق وبینی (دکترکیانی نژاد) تو بیمارستان ارتش ، که الان دیگه بازنشست شده و گم و گور شده حتی نتونستم برم پرونده پزشکیمو ازش بگیرم انگار آب شده رفته زیرزمین!
خلاصه از اونجایی که هیچ تغییر خاصی تو بینیم ایجاد نکرد که هیچ غضروف مصنوعی گذاشت تو نوک بینیم و بزرگترش کرد الان هم این غضروف ها بعضی وقتا عفونت میکنه و درد میگیره ، به خاطر تجربه بدی که داشتم دیگه نمیخوام دوباره تکرار بشه،به خاطر همین اینجا عضو شدم و این اولین پستمه لطفا راهنماییم کنین و تجربیاتتون و دراختیارم بذارین ، ممنون .

seacoast
08-25-2012, 06:14 PM
ملی جوجو !
فتح سامی یعنی برای گوشتیا بیشتر می گیره؟ اینجوری که برم پیش شیروانی سنگینتره
و اینکه بشارتی بینی رو جم نمیکنه یا بلد نیست جم کنه؟! چون مشکل بینی گوشتی بزرگ بودنش هستتت

meli jojo
08-25-2012, 07:34 PM
اخی ملیکا جون خیلی ناراحت شدم باید رو انتخابه دکتر خیلی دقت کرد خوده من یه سال گشتم خدارو شکر به چیزیم که خواستم 90 درصد رسیدم استاده بینیایه ترمیمی همین روزیتا بشارتی زاده هست یه سر بزنی بد نیست فقط اخلاقش گنده من بشارتیو واسه ترمیمیا و پسرا پیشنهاد میدم تو کارای اوله دخترونش چون خیلی طبیعیه کاراش نارضایتی هست چون دخترا دوست دارن بینیشون بیشتر جمع بشه ملیکا جون به اینجا حتما" سر بزن چون مشکله شما با من فرق داره اینجا بچه ها همه دنباله دکتر واسه عمل دوم یا حتی سوم هستن اطلاعات بیشتری میدن
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=264085

meli jojo
08-25-2012, 07:40 PM
seacoast (http://forum.persianhit.com/member.php?1251-seacoast)
بشارتی یه ایرادی که داره به حرفت اصلا" گوش نمیده سوال کنی میزنه تو دهنت میگه حرف نزن خودم میدونم چیکار کنمd:کارشم بخوای نخوای طبیعیه سایز بینیت بزرگ باشه یه مقدار کوچیک میکنه ولی من واسه پسرا دوست دارم بینی پسر نباید خیلی کوچیکشه به داداشه خودمم گفتم بره پیشه بشارتی
سامیم نه قیمته همه عملاش یکیه ولی من میگم شاید نرخشو کشیده باشه بالا چون کلا دکترا چند ماه یه بار قیمتو بالا میکشن;)

seacoast
08-25-2012, 11:00 PM
ملیکا خانوم
شما اگر ترمیمی هستید پس برید پیش بشارتی
هم خیلی ازش تعریف می کنند هم اینکه دندون گرد نیست.

Melika
08-26-2012, 09:36 AM
ممنون ملی جون ، دیروز رفتم مطب دکتر کلینی ، خیلی به دلم نشست خیلی خوب توضیح داد ایرادات بینیم و جاهایی که باید اصلاح بشه رو، دکترمقدم فرد هم خیلی تعریفشو شنیدم میخوام پیش اونم برم ، فردا هم مطب دکتر فرهنگ وقت گرفتم باید برم،کسی شماره دکترمقدم فرد که روبروی پارک ملته مطبش و نداره؟

Melika
08-26-2012, 09:38 AM
ملی جون این لینکی که دادی چیه ؟

meli jojo
08-26-2012, 01:29 PM
لینکه نی نی سایته اونجا در مورده همه چی بحث میشه این لینکیم دادم پستش در مورده کساییه که میخوان برا باره دوم عمل کنن یه نگاه به بحثاشون کنی بد نیست
توجه داشته باش هر دکتری برا عمل ترمیمی مناسب نیست مثلا" من دکتره خودم سامیو واسه عمل ترمیمی پیشنهاد نمیدم چون تبحرش تو عملای باره اوله به نظرم یا محبی که دکتره خوبیه واسه عملای ترمیمی خیلی بده گند زده بود تو بینی یه دختره ولی عملای اولش خوبن

Melika
08-26-2012, 02:01 PM
ممنون تو نی نی سایت هم عضو میشم ، چندروز پیشا رفتم باز نمیشد اما الان بازشد.

Melika
08-28-2012, 10:26 AM
دیروز رفتم مطب دکتر فرهنگ ، اینم وب سایتشه : http://dr-farhang.com/

یه دکتر جوون که بی تجربگی از قیافش میبارید ، دماغمو دید و هزار و یک دلیل سرهم کرد که بینیتو عمل نکن ، حتی داشتن آلرژی که دارم و هم یکی از دلایل آورد برام خیلی خنده دار بود، تابلو بود کارش فقط بینی استخونیه چون تو وب سایتش که چند تا عکس گذاشته همه از دم استخونی، یه آلبوم عکس هم پیدا نمیشد تو مطبش ، خب بلدنیستین عمل کنین بگین بلد نیستم و تخصصم تو استخونیه چرا میخواین مریض و قانع کنین که بینیشو عمل نکنه ! پیش دکتر کلینی که رفتم نزدیک 4 یا 5 تا آلبوم عکس رو میز اتاق انتظارش بود فقط ، تو اتاق خودش هم پر از عکس بود که چندتاشو بهم نشون داد تازه یه دوربین داشت که تو اونم عکس داشت وخودش گرفته بود بهم نشون داد،خیلی از کارش مطمئن بود به احتمال زیاد پیش دکتر کلینی عمل میکنم خیلی به دلم نشست.

بیتا
08-28-2012, 11:33 AM
بچه ها جون دکتر ترمیمی عالی می شناسین من بینیمو 4سال پیش عمل کردم گوشتی بی غوز بود اما اصلا نوکشو جمع نکرده و همون مدل قبل غث سایز کوچکتر کرده .حالا دکتر عالی و خوش قیمت می خوام

بیتا
08-28-2012, 11:44 AM
جو جو جان نمی تونی راهنماییم کنِی؟؟؟

بیتا
08-28-2012, 11:45 AM
:46:

بیتا
08-28-2012, 11:46 AM
بچه های عزیز کمکم کنید

بیتا
08-28-2012, 11:48 AM
:106::63:

Melika
08-28-2012, 12:39 PM
بیتا خانم منم مشکل شما رو دارم ، منم بینیم گوشتی بود 7 سال پیش عمل کردم هیچ تغییری نکرد فقط پرهاشو یه خورده جمع کرد نوکش هم غضروف مصنوعی گذاشت اما هنوز نوکش گرد و گوشتی به نظر میرسه ، این دکتر فرهنگ که دیروز قشنگ ناامیدم کرد و گفت بی خیال عمل بشم!
اما به نظرم شما هم پیش این دکتر کلینی برو نظرمنو خیلی جلب کرده به نظرم تبحر خاصی تو دماغای گوشتی داره و ترمیمی هم انجام میده ، من از طریق مصاحبه تلویزیونیش پیداش کردم ، مشاوره ش هم رایگانه ، من چندجا دیگه هم میرم اما به احتمال زیاد میرم پیش همین کلینی چون خیلی به کارش معتمده و خیلی هم با اخلاق و با حوصله ست .این آدرس و تلفنشه اما ثابتش جواب نمیده به موبایلش زنگ بزن

http://bartarinha.com/ad/20363/%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1-%D9%85%D8%AC%D8%AA%D8%A8%DB%8C-%DA%A9%D9%84%DB%8C%D9%86%DB%8C

meli jojo
08-28-2012, 01:09 PM
بیتا جون من اطلاعاتم راجع به بینی ترمیمی در همون حدیه که به ملیکام گفتم جفتتون حتما" حتما" نی نی سایت عضو شین برین تو اون لینکه که گفتم با بچه های اونجا مشورت کنید همشون مشکله شمارو دارن از تجربیاتشون استفاده کنید بینی ایی که برا باره دوم میخواد عمل بشه حساسیتش بالاتره خیلی دقت کنید :67:

Badboy
08-28-2012, 02:20 PM
ببخشید اسپم میزنم .....من تا الان فکر میکردم ملی و ملیکا یکی اند الان 2 تا پست پشت سر هم دادند متوجه شدم اینا 2 تا اند, عجب سوتی دادماd:

Melika
08-28-2012, 03:44 PM
من تو سایت نی نی سایت رفتم و خوندم پست هاشونو اما همشون اسپم دادن یا همشون فقط در مورد چند تا دکتر مشخص بحث میکنن .

meli jojo
08-28-2012, 06:14 PM
هههه bad boy:23:
ملیکا جون اره متاسفانه اسپم زیاده ولی خوب دکترایی که گفتنو یه سر نمیری؟ من در مورده علامه هم زیاد تعریف شنیدم برا ترمیم

هلنا
09-08-2012, 11:24 PM
سلام دوستان کسی دکتر نادریان و دکتر حسین نژاد می شناسه ؟ لطفا اگه در موردشون اطلاعاتی دارید راهنمائی کنید مرسییییی

yasamin
09-10-2012, 07:36 PM
به نظر من براي بيني گوشتي "شيرواني" عاليه ... چطور اينجا حرفي ازش نيست؟!
من خيلي كار ازش ديدم كه به نظرم همشون خوب و بي نقص بودن.

میراندا
09-14-2012, 01:40 AM
یاسمین جون همه که 9 تومن ندارن برن پیش شیروانی..........این دکترا درسته که کارشون خوبه ولی پول خونه ننه ی پیرشونو از ما ها ی بدبخت میگیرن

Farhadi
11-02-2012, 11:11 AM
ملكيا جون اين link تبليغ دكتور رو ديدم!جراح عمومي است زده پلاستيك!!باحالشم بيني گوشتي با روش جديد!!!!!!يعني تازه اختراع شده تو مايه يخچال و tvجديده

مه ديس
12-23-2012, 02:52 AM
دوستان كسي پيش دكتر زينعلي عمل داشته؟تعريفش رو زياد شنيدم،چند تا كارش رو ديدم،خوب بوده.بيني من گوشتي غضروفيه!از كاراي شيرواني خوشم نيمد.لطفاً درمورد زينعلي راهنماييم كنيد.

naser
01-27-2013, 10:47 AM
سلام
خواهرزاده من پیش دکتر حامد عباسی عمل کرده .قبلا کرج مطب داشت ولی الان تهرانم مطب داره .اگه میخواین سایتم داره میتونید برید عکسای جراحیشو ببینید
www.biniclinic.com

ffaranak
01-30-2013, 09:29 AM
سلام بچه ها!من تازه عضو شدم.بینیم گوشتیه و می خوام عملش کنم.خیلیم نتیجه بعدش برام مهمه.که عروسکی و زیادی سربالا و ... نشه.یه دکتر خوب تو رنج قیمت 2-3 تومن می تونید بهم معرفی کنید؟؟؟؟؟؟راستی اسم دکتر کامروا رو شنیدم که کارش خوبه.شما نظرتون چیه دربارش ;)

divane
01-30-2013, 01:56 PM
سلام فرانک جان
منم تقریبا مثه تو ام انحراف هم دارم
کلی از این و اون شنیدم تا اینجا تصمیمم اینه که با سجادیان عمل کنم

ffaranak
01-30-2013, 06:24 PM
دکتر سجادیان؟؟؟؟چند تا کار ازش دیدی؟؟؟نرخش چجوریه؟مثله شیروانی نباشه که جیباش ته نداشته باشه..یه اطلاعاتی دربارش بهم میدی؟ممنون

ana_fara24
02-11-2013, 04:15 AM
بچه ها تعريف دكتر اميرزاد شنيدين يا نمنونه كاري ازش ديدين؟

divane
02-15-2013, 08:08 PM
عمل من با دکتر سجادیان 100% شد
22 اسفند وقت عمل دارم
تا حالا کار بد ازش ندیدم
اصلا پولکی نیست
اطمنیان خوبی بهش دارم
به نظرم حتما مطبش برید پشیمون نمی شید

آمی
02-22-2013, 12:35 PM
سلام....تازه واردم برا همین زیاد با فضای کاریش اشنا نیستم...خواستم بپرسم کسی از دکتر حبیب سهرابی چیزی میدونه؟میخوام بینیمو جراحی کنم ولی یکم میترسم اگه کسی میتونه راهنماییم کنه خیلی ممنونم میشم...بینیم فک کنم گ.شتی باشه..مشکلش اینه نوک بینیم اندکی پهنه....

aljawhara
06-12-2013, 04:41 PM
Hi I have the same problem and I want to know who is the best plastic surgeon in Tehran so that I can go to him I do not care about the cost, but I want a beautiful shape of the best doctors can please reply in English I do not understand your language

Tired a lot and I'm looking for a doctor for your best hope for your help

Damagh
06-14-2013, 06:20 PM
سلام من تازه با این سایت اشنا شم
من دنبال یه دکتر که بینی پسرا رو هم فانتزی کنه میگردم
کسی رو تو تهران میشناسین که بین 2تا3ملیون بگیره؟؟؟
بینی من گوشتیه

پپر
07-12-2013, 11:22 PM
دماغ جان بينى فانتزى براى پسرها شيك نيست ، به نظر من آلبوم دكتر سجاديان(٣.٥تومن) رو ببينى بد نيست. اهل چونه هم هست.شاهين صحرايى هم پارسال ٣ مى گرفت.، كارشم خوب بود. مى گن بشارتى هم براى آقايون خوبه و قيمتشم نمى دونم. مى گن با انصافه ولى طبيعى كار. آلبوم محبى رو هم ببين. فانتزى عمل كنى ازش بعداً خسته مى شى . راه برگشت هم نداره، خود دانى. خودت چند تا مطب برو ببين

mahix
07-13-2013, 12:26 AM
دماغ جان بينى فانتزى براى پسرها شيك نيست ، به نظر من آلبوم دكتر سجاديان(٣.٥تومن) رو ببينى بد نيست. اهل چونه هم هست.شاهين صحرايى هم پارسال ٣ مى گرفت.، كارشم خوب بود. مى گن بشارتى هم براى آقايون خوبه و قيمتشم نمى دونم. مى گن با انصافه ولى طبيعى كار. آلبوم محبى رو هم ببين. فانتزى عمل كنى ازش بعداً خسته مى شى . راه برگشت هم نداره، خود دانى. خودت چند تا مطب برو ببين
پپر من یکی از دوستام که دخترِ پیش صحرایی عمل کرده خیلی بد شده دماغش گنده بود اصلا نوک بینیش هیچ تغییری نکرده تنها کاری که کرده قوس داده به بینیش:22:

پپر
07-14-2013, 09:19 AM
پپر من یکی از دوستام که دخترِ پیش صحرایی عمل کرده خیلی بد شده دماغش گنده بود اصلا نوک بینیش هیچ تغییری نکرده تنها کاری که کرده قوس داده به بینیش:22:

دست گلش درد نكنه، مرسى كه گفتى. من چند تا كار خوب بعد چند سال ازش ديدم. شايد مال دوستت ورم باشه و بعداً خوب شه، مگه چند وقته عمل كرده؟ در ضمن من خودم با دكترى عمل كردم كه چندين نفر از آشناهامون باهاش عمل كرده بودن هزينش هم پارسال ٧ بود، ولى اصلاً راضى نيستم وامسال مى گه بايد دوباره عمل كنم تا خوب شه! فكر مى كنم شانس و اقبال هم خيلى مهم باشه.

mahix
07-15-2013, 01:53 AM
دست گلش درد نكنه، مرسى كه گفتى. من چند تا كار خوب بعد چند سال ازش ديدم. شايد مال دوستت ورم باشه و بعداً خوب شه، مگه چند وقته عمل كرده؟ در ضمن من خودم با دكترى عمل كردم كه چندين نفر از آشناهامون باهاش عمل كرده بودن هزينش هم پارسال ٧ بود، ولى اصلاً راضى نيستم وامسال مى گه بايد دوباره عمل كنم تا خوب شه! فكر مى كنم شانس و اقبال هم خيلى مهم باشه.

پپر دوستم 3 یا 4 سال پیش با صحرایی عمل کرده.شما با کی عمل کردی؟چرا راضی نیسی؟بله خیلی مهمه!

arghavan
07-03-2014, 03:45 PM
پپر دوستم 3 یا 4 سال پیش با صحرایی عمل کرده.شما با کی عمل کردی؟چرا راضی نیسی؟بله خیلی مهمه!

mahix jan shoma ke inghadr ettelaAtetun ziyade dar zamineye dr.ha aya az dr yahyavi ham chizi midunin ke binie gushtiro chetor darmiare mamanun misham age komakam konid..