PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی انواع سیگار

صفحه ها : [1] 2

arash50
05-24-2012, 10:40 PM
اگه عکسی خاصی،یا چیزی دارید بزارید..تجربیات دوستان چه مثبت چه منفی هم میتونه کمک کنه;)

Sheibani
05-24-2012, 10:44 PM
Camel روسی بسته 3500 ارزش داره؟ نرمال

arash50
05-24-2012, 10:45 PM
2867
فعلا این سیگار برگ رو میکشم وانیلی هست و شیرین هم هست با اینکه از سیگار طعم دار خوشم نمیاد ولی توتونش خیلی خوبه تند نیست...خوبی دیگری هم که داره تهش چوبی هست و میتونی مثل پیپ لای دندونات نگهش داری اطاعی از درصد نیکوتینش ندارم کلا روی سیگار های برگ نمیزنن چون یه جورایی افت کلاس داره بعلاوه اصلا نمیتونن محاسبه کنن چون اینا عموما با برگ پیچیده میشه و دستی...

arash50
05-24-2012, 10:51 PM
2868
یکی از بهترین مارکهای سیگار به نظر من دانهیل هست این مدلش رو اولین بار یه دوست خیلی خوب برام از انور آورد و اصلا تو ایران گیر نمیاد توتون فوق العاده ای داره اما همه داستان این نیست یه کپسول تهش هست که هیمنجور تو عکس میبینید وسط سیگار که رسیدید فشار میدید اون کپسول رو و منفجر میشه بعد آخر سیگار رو میتونید با رایحه نعنا بکشید...واقعا حرف نداره توتونش فوق العاده هست مثلش ندیدم تا حالا kent هم الان یه مدل زده به اسمkent power که خواسته مثل این بزنه ولی خیلی مرخرفه عمرا مثل این نمیشه...
نیکوتین 6/ قطران 7/ هست و یه جورایی سیگار لایت هست ولی اصلا مثل سیگار های لایت توی ایران که دیدید نیست خیلی خیلی بیشتر از اونا حرف داره!!!!

arash50
05-24-2012, 10:55 PM
Camel روسی بسته 3500 ارزش داره؟ نرمال

camel سیگار خوبیه و به شرط اصل بودن ارزش خرید داره ولی کدوم مدلش نزدیک 10 تا مدل داره چون همه مدل هاش ارزش گرفتن نداره و فقط 2 3 تا مدلش ارزش داره...

farzam0231
05-24-2012, 11:31 PM
این سیگارا رو کجاها پیدا کنیم آرش جون؟

XYSTER
05-24-2012, 11:32 PM
ارش داری منو وسوسه میکنی !

دانهیل یه مدل داره .. صورتی رنگه ..یا شایدم بنفش ..اون خوب بود ..

Feridoon_Behkar
05-24-2012, 11:32 PM
من خودم سیگار میکشم .... روزی 3 نخ البته نصفه.......
ولی باید به این موضوع توجه کنید که در جوامع پیشرفته کشیدن سیگار کاملا یک عمل ضد فرهنگی هست.....
در هیچ مکان عمومی شما حق کشیدن سگار نداری...... جاهای خاصی رو برای سیگاری ها تعبیه کرده که عین یه قفس باید بری توش و سیگار دود کنی....... و کلا تیپ آدم هایی هم که این کارو میکنن کاملا مشخصه.....
سگار و سیگار کشیدن ساید قبل جنگ جهانی نشانی از روشنفکری و اشراف زادگی بود ..... ولی امروزه قطعا نشانی از فقر فرهنگی هست.......
به نظرم بودن همچین تاپیکی در این سایت موضوعیتی نداره.

Big Die
05-24-2012, 11:36 PM
من اصلا تجربه ايي در اين زمينه ندارم پس دخالت نميكنمd:

اما دانهيل نعنا ارش تا يه جاي ادم رو ميسوزونه وقتي سويچش ميكني كنت پاور تا قبل اينكه 3پاه عزيز بزنه تو وارداتش و بكنش بسته ايي 1800 خوب بود يادمه دفعه اول يكي از بچه ها از دبي اورده بود بسته ايي 7 تومن واقعا با ايني كه شركت دخانيات ميفروشه فرق ميكنه

هادي كمل لايت اينجا 3تومنه واسه تشخيص اصل يا تقل بودن كمل نوشته هاي گوشه روي در اگه سمت راست باشه اصله اگه چپ باشه تقلهd:

Feridoon_Behkar
05-25-2012, 12:17 AM
حالا بچه های سیگار باز ....
یکی میتونه بگه فلسفه بو کشیدن سیگار برگ وقتی که بازش میکنن چیه؟

arash50
05-25-2012, 12:25 AM
من خودم سیگار میکشم .... روزی 3 نخ البته نصفه.......
ولی باید به این موضوع توجه کنید که در جوامع پیشرفته کشیدن سیگار کاملا یک عمل ضد فرهنگی هست.....
در هیچ مکان عمومی شما حق کشیدن سگار نداری...... جاهای خاصی رو برای سیگاری ها تعبیه کرده که عین یه قفس باید بری توش و سیگار دود کنی....... و کلا تیپ آدم هایی هم که این کارو میکنن کاملا مشخصه.....
سگار و سیگار کشیدن ساید قبل جنگ جهانی نشانی از روشنفکری و اشراف زادگی بود ..... ولی امروزه قطعا نشانی از فقر فرهنگی هست.......
به نظرم بودن همچین تاپیکی در این سایت موضوعیتی نداره.

ضد فرهنگی!!!!اینکه نمیزارن توی جاهای عمومی سیگار بکشید دلیلش احترام به حقوق دیگران است و اصلا ربطی به فرهنگی بودن نیست!!!

arash50
05-25-2012, 12:27 AM
حالا بچه های سیگار باز ....
یکی میتونه بگه فلسفه بو کشیدن سیگار برگ وقتی که بازش میکنن چیه؟

سیگار برگ اگه بخوام راجبش توضیح بدم یه متن طولانی میشه ولی اگه واقعا مشتاق هستی وقت میزارم و برات تایپ میکنم;)

Feridoon_Behkar
05-25-2012, 12:29 AM
استعمال دخانیات در دنیای مدرن به یه عنصر ضذ فرهنگی تبدیل شده .....
چه این رو باور کنید چه نه.......
تبلیغات سیگار از تمام اماکن ورزشی حذف شده...... فراری و مارلبرو که سالها اسمشون باهم اجین بود از هم جدا شدن......
حتی در فیلم های هالیوودی هم به شدت بر مصرف نکردن سیگار تاکید میشه........
متاسفانه در ایران همیشه ما ژست روشنفکری 60 -70 سال قبل خودمون رو میگیریم

Feridoon_Behkar
05-25-2012, 12:30 AM
سیگار برگ اگه بخوام راجبش توضیح بدم یه متن طولانی میشه ولی اگه واقعا مشتاق هستی وقت میزارم و برات تایپ میکنم;)
نمیخوام برام تایپ کنی....
فقط اگه میدونی بگو که فلسفه بوییدن سیگار برگ بعد از باز کردنش چیه

mostafa
05-25-2012, 12:35 AM
مدل باکویی برگ عالی بود کلفت و کوتاه فکر کنم اصلش 5سال پیش نخی 30 تومان آب میخورد.
سیگارهای الان مفت نمی ارزن.
دلم برای وینستون های 3 خط تنگ شده.
فکر نکنم بدونین.

Feridoon_Behkar
05-25-2012, 12:37 AM
خوب همون کلی توضیح داره بخاطر حس کردن نوع توتونش هست مثل بو کردن ویسکی میمونه ولی همین حس کردن خودش کلی دنگ و فنگ داره و توضیح....
نه اصلا این نیست......
هیچ دنگ و فنگی هم نداره.....
یه راهنمایی میکنم :16:
یه جور تشکر هست

arash50
05-25-2012, 12:38 AM
استعمال دخانیات در دنیای مدرن به یه عنصر ضذ فرهنگی تبدیل شده .....
چه این رو باور کنید چه نه.......
تبلیغات سیگار از تمام اماکن ورزشی حذف شده...... فراری و مارلبرو که سالها اسمشون باهم اجین بود از هم جدا شدن......
حتی در فیلم های هالیوودی هم به شدت بر مصرف نکردن سیگار تاکید میشه........
متاسفانه در ایران همیشه ما ژست روشنفکری 60 -70 سال قبل خودمون رو میگیریم
اصلا به ضد فرهنگی بودنش ربطی نداره تبلیغات مش**روبات الک**لی هم در استادیوم ورزشی نمیزارن ولی این دلیل بر بی فرهنگی نیست + باید بگک که کشیدنش هم دلیل بر روشن فکری نیست و اصلا ربطی نداره....
همین الان مجله های خیلی غولی در زمینه سیگار به صورت اختصاصی چاپ میشه و فروش خیلی خیلی بالایی هم دارن.....
قط چون برای سلامتی ضرر داره تبلیغش ممنوع هست ولی بحث کردن راجبش هیچ موردی نداره....

arash50
05-25-2012, 12:39 AM
نه اصلا این نیست......
هیچ دنگ و فنگی هم نداره.....
یه راهنمایی میکنم :16:
یه جور تشکر هست
پس چی هست تو که میدونی سر کار میزاری منو:33:
بگو بدونیم

Feridoon_Behkar
05-25-2012, 12:42 AM
پس چی هست تو که میدونی سر کار میزاری منو:33:
بگو بدونیم
باشه میگم به شرط اینکه نگی میدونستم......
سیگار برگ اصل و ممتاز رو تو کوبا درست میکنن و این یه عرف در کوبا و مخصوصا کارخانه های معروف تولید سیگار هست که مرحله آخر که پیچیدن سیگار هست رو دختر های جوان کوبایی روی پاشون انجام میدن.......
اینکه بلا فاصله بعد از باز کردن سیگار اون رو بو میکنن برای اینه که به صورت نمادین بوی پوست و بدن اون دختر ها رو حس کنن و این یه جور احترام به اونها هست......
اینو برو یه جا که جاشه بگو و حالشو ببر

arash50
05-25-2012, 12:45 AM
خدایی نمیدونستم اینو اولین بار شنیدم ولی توی مجله خارجی خوندم راجب اون چیزی که گفتم بحث توتونش رو میگم ولی خوب تو زاویه دیگه موضوع نگاه کردی:33:
ولی این قضیه بیشتر حالت نمادین داره مثلا فکر کن یه کارخونه بزرگ 1000 تا دختر استخدام کنه که رو پاشون سیگار بپیچن.!!!
شاید قبلا استفاده میشده و الان هم به صورت کمپانی های محله ای انجام میشه...

Feridoon_Behkar
05-25-2012, 12:47 AM
من از زاویه دیگه نگاه نکردم.....
فلسفش همینه که گفتم......
حالا یه قسمت هاییش رو هم سانسور کردم.

Sheibani
05-25-2012, 12:53 AM
بهمن
محبوب ترین سیگار ایرانی. همچنین استاندارد ترین سیگار ایرانی که حتی از بسیاری از نمونه های خارجی بهتر است و حتی شنیده ام که صادر هم میشود. (البته ظاهرا قبلا تنباکو آن از سوئیس به ایران می آمده است)

در نمونه های:
بهمن سوئیسی با پاکتی قرمز رنگ
بهمن پایه کوتاه که هم از نظر قطر و هم از نظر طول کوچکتر از سیگارهای معمولی است.
بهمن پایه بلند سوزنی شکل که به خلاف دو مدل قبل در جعبه قرار دارد. (آنها در پاکت هستند)

اینها هر سه در قالب Classic هستند.
همچنین بهمن لایت هم وجود دارد که نسبت به سیگارهای فوق خیلی جالب نیست و در دسترس هم نیست.

Bistoon
که البته بنده نمیدانم خارجی است یا ایرانی. ولی ظاهرا ایرانی است و این هم سیگار عمله خفه کنیست. اما بنده طعمش را به جد دوست دارم. به هر حال طعم بهمن، بیستون و بسیاری از سیگارهای دیگر به وینستون قرمز بسیار شبیه است.
این سیگار در پااکت قرمز رنگ عرضه شده است و قطران آن 13 و نیکوتینش 0.8 میلی گرم است.
قیمت این سیگار 300 تومان است.

فروردین
این سیگار هم فقط در قالب کلاسیک تهیه میشود و پاکت سفید رنگ همراه با شیاره های قرمز رنگ دارد. دود و قطران و نیکوتنش هم از سیگارهای فوق الذکر سنگنین تر است. قیمت این سیگار 200 تومان است.

تیر
اولین سیگار لایت ایرانی. به صورت لایت عرضه میشود ولی دودی سنگین دارد. البته نمونه کلاسیک آن هم موجود است. در پاکت سفید رنگ همراه با شیار آبی رنگ و البته در مدل کلاسیک به صورت قرمز
بنده هم این سیگار را به کسی توصیه نمیکنم.
قیمت این سیگار هم حدود 200 تومان است.

مهر
سیگار مهر هم از سیگارهای کم یابی است که در قالب کلاسیک عرضه میشود. قمتش حدود 200 تومان است و بنده باز هم این سیگار را به کسی توصیه نمیکنم.

شیراز
این سیگار هم معمولا به صورت لایت عرضه میشود ولی دودی سنگین دارد و طعم آن به مونتانا شبیه. قیمت این سیگار هم 350 تومان است که بنده به کسی توصیه نمیکنم.

کاسپین
گند ترین سیگاری که تابحال استعمال کرده ام و حتی نتوانستم 2 کام از آن بگیرم همین سیگار بود. البته خوشبختانه تنباکوی پیپ این شرکت خیلی بد نیست اما سیگارش مفت گران. پاکت بسیار بسیار زیبایی دارد و تمامی نوشته های آن به صورت انگلیسی است. ظاهرا این سیگار صادراتی است اما بنده به هیچ وجه نمیتوانم آن را تحمل کنم. قیمت این سیگار هم در بازار خودمان 200 تومان است.

57
سیگاری کوچک اما سنگین.
این سیگار هم از نظر سایز هم از نظر پایه کوتاه است و هم قطر کمی دارد. مانند بهمن کوچک. با توحه به قیمت 150 تومانی سیگار بدی نیست. و طعمش با مزاج ونستون کشان در تزاد نیست.

ویژه
این سیگار تفاوت عمده ای با سیگارهای دیگر دارد. یعنی فاقد فیلتر است و تنباکو را خودتان باید در کاغذ بپیچید و استعمال کنید. به هر حال معمولا تنباکوی سنگینی برای آن طراحی شده است. قیمت این سیگار را ندارم. اما سیگار عمله خفه کنی است.

همچنین به نکات کلی اشاره میکنم.

سیگارها معمولا به چهار قسمت تقسیم میشوند:
Classic که سنگین تراند و فیلتر قرمز رنگ دارند. همچنین معمولا با رنگ قرمز نشان داده میشوند.
Light که میایمند و فیلتر سفید رنگ دارند. همچنین معمولا با رنگ آبی یا سفید نشان داده میشوند.
Ultra که از لایت هم سبک ترند و معمولا هاوی آمونیاک هستند. همچنین فیلتر سفید رنگ دارند و معمولا با پاکت های خاکستری رنگ یا آبی ملایم نشان داده میشوند.
سیگارهای نعنایی که طعم نعنا دارند و معمولا با رنگ سبز نشان داده میشوند. همچنین طعم خنکی دارند و بوی آزار دهنده ای هم ندارند.
انجمن سیگاریهای پرشین تولز

Feridoon_Behkar
05-25-2012, 12:55 AM
خدایی نمیدونستم اینو اولین بار شنیدم ولی توی مجله خارجی خوندم راجب اون چیزی که گفتم بحث توتونش رو میگم ولی خوب تو زاویه دیگه موضوع نگاه کردی:33:
ولی این قضیه بیشتر حالت نمادین داره مثلا فکر کن یه کارخونه بزرگ 1000 تا دختر استخدام کنه که رو پاشون سیگار بپیچن.!!!
شاید قبلا استفاده میشده و الان هم به صورت کمپانی های محله ای انجام میشه...
دقیقا سیگار های اصیل و بسیار گران هنوز هم به همین روش تولید میشه .... حکم اصلات رو برای کمپانی های خاص داره

Sheibani
05-25-2012, 12:57 AM
Cent
سیگار کنت هم در بازارهای ایران یکی از محبوب ترین سیگارها به حساب می آید. معمولا کسانی که سیگار ونستون را ترجیه میدهند رابطه خوبی با این سیگار ندارند. چون ممکن است سیگارهای این طعمی برای آنها دچار ***ه کند و یا شکستگی دود در گلو و البته معمولا کنت کش ها هم خیلی با وینوستون رابطه خوبی ندارند و دود آن را سنگین میدانند.

به هر حال سیگارهای این شرکت که در بازارهای ایران موجود است عبارتند از:

Cent Classic با پاکت سفید رنگ و نوشته کنت به صورت قرمز رنگ و البته پایه بلند.
Cent Light با پاکت سفید و رنگ نوشته کنت به صورت قرمز رنگ با قطران 9 میلی گرم و نیکوتین 0.8 میلی گرم.
Cent Silver 4 با پاکت سفید و نوشته کنت سرمه ای رنگ با قطران 4 میلی گرم و نیکوتین 0.4 میلی گرم
Cent Blue 8 با پاکت سفید و نوشته سرمه ای رنگ با قطران 8 میلی گرم و نیکوتین 0.7 میلی گرم.

البته لازم به ذکر است که در فیلتر سیگار Blue و Silver تغییراتی ایجاد شده است که شما کمتر با دود تماس دارید و آن را احساس میکنید. مثلا درست است که شما سیگار نیکوتین 0.4 دارید مصرف میکنید اما در هنگام کشیدن خیلی متوجه آن نخواهید شد و به وسیله فیلتر خیلی از آن جمع آوری میشود. (یعنی بیشتر از سیگارهای معمولی دیگر)

Magna
سیگار مگنا هم در بازارهای ایران فروش خوبی دارد. البته نسخه های ایرانی آن با نسخه های خارجی قابل قیاس نستند. در ایران این سیگارها با طعم و مزه وینستون تولید میشوند. یعنی اکثر کسانی که این سیگار را میکشند با سیگار وینستون هیچ مشکلی ندارند. اما نمونه خارجی آن به مراتب مرقوب تر از سیگار وینستون است و اصلا طراحی آن متفاوت با آنچه ما در ایران شاهد آن هستیم.
به هر حال این سیگار هم ظاهرا دومین سیگار پر فروش در بازارهای ایران است مخصوصا سیگار مگنا لایت که به علت قیمت مناسب و طعم خوب (550 تومان) مخاطبان زیادی دارد.

Magna Classic که در ایران به آن مگنا قرمز میگویند ... با پاکتی قرمز رنگ .. قطران 13 میلی گرم و نیکوتین 0.9 میلی گرم. (که البته دودش از وینستون قرمز سنگین تر است)

Magna Light با پاکت سفید و نوشته مگنا به صورت آبی با قطران 9 میلی گرم و نیگوتین 0.7 میلی گرم.

Magna Ultra با پاکت سفید و نوشته مگنا به صورت خاکستری.

CIMA
سیگار مورد علاقه کسانی که به دودهای لایت علاقمندند.
بنده تابحال فقط سیگار لایت از این شرکت در دکه ها مشاهده کرده ام.

Sima light با پاکت سفید قطران 8 میلی گرم و نیکوتین 0.8 میلی گرم.
که البته به علت تغییرات در فیلتر دود سبکتری به مشام شما خواهد رسید. همچنین این سیگار هم طعم خاصی دارد و با طعم رایح در ونستون و کنت متفاوت است.

Sima Light پایه بلند.
Sima Light سوزنی شکل. که اندازه آنها از نظر طول مانند سیگارهای پایه بلند است اما از نظر قطر کمتر از سیگارهای معمولی.

PINE
اما سیگار پین که در ایران مخاطبان زیادی داشت ولی ظاهرا هم اکنون دیگر ندارد و همگان آن را به اجبار میکشیدند. به علت قیمت ارزانش. البته بماند که طعم این سیگار بسیار بد است اما قابل تحمل. همچنین بوی بسیار بدی دارد همراه با دود بسیار زیاد.

Pine Clasic با پاکت سفید و میان آن قرمز
Pine Light جعبه ای
Pine Light پاکتی
Pine Light سوزنی شکل پایه بلند یا Super Slims
Pine Ultra
Pine نعنایی

در سیگارهای لایت این شرکت قران 10 میلی گرم و نیکوتین 0.9 میلی گرم است.

NISE
از سیگارهاییست که به شما توصیه میکنم آن را امتحان نکنید و فریب قیمت ارزانش را هم نخورید. (حدود 300 تومان)

بنده تابحال سه مدل از این سیگار را مشاهده کردم ولی فقط Ultra آن را استفاده کردم که قطران آن 6 و نیکوتینش 0.5 میلی گرم است.

GAULOISES
این شرکت ظاهرا سیگارهای خود را با بوی گیاهان و گلها درست کرده است و برای یک سیگاری قابل تحمل نیست. همچنین مزه خاک اره میدهد. اما بویش بسیار ملایم است.هرچند که دودی ندارد.

PLEASURE
سیگاریست معمولی که مخاطب چندانی ندارد. اما قمیتش مناسب است. حدود 500 تومان. به هر حال این سیگار هم کره ای است و معمولا با ذائقه ایرانی جور در نمی آید. اکثر ایرانیان با سیگارهای سویسی و آمریکایی ارتباط خوبی برقرار میکنند و با سیگارهای متفرقه مانند پاکستانی و کره ای نمی سازند. همچنین طعم های خاص که بیشتر در سیگارهای فرانسوی موجود است.

سیگار لایت این شرکت با فیلتر قرمز عرضه میشود و قطران آن 11 و نیکوتینش 0.7 میلی گرم است.
همچنین پاکت سفیدی دارد که بنا به نوع آن رنگش تغییر میکند.

Polo Club
این سیگار هم از بدترین سیگارهاییست که تا بحال کشیده ام. به هر حال قطران سیگار لایت آن با پاکت سفید و در وست آن آبی با آرم شرکت حدود 9 و نیکوتین آن 0.8 میلی گرم است.

ESSE
سیگاری که معمولا به مردان توصیه نمیشود و زن پسند است. همچنین خطر عقیم شدن را در مردان تشدید میکند. به هر حال این سیگار به زنان توصیه شده است و اکثر به صورت سوزنی شکل هستند. (باریک و پایه بلند) اما در ایران هم مریدان زیادی دارد.

Esse Classic با پاکت قرمز رنگ البته به صورت خیلی ملایم و طراحی زیبا.
Esse Light با پاکت آبی رنگ و البته به صورت خیلی ملایم و طراحی زیبا. با قطران 4.5 میلی گرم و نیکتونین 0.4.5 میلی گرم.
Esse Methal با پاکت سبز رنگ و البته به صورت ملایم با همان طراحی. قطران 6 میلی گرم و نیکتونین هم 0.5 میلی گرم با طعم نعنایی و ملایم و خنک.

THREE STAR
یکی از سیگارهای به قول معروف عمله خفه کن که زمانی مبحوبیت زیادی داشت. ولی ظاهرا الان مخاطب خاصی ندارد. (به هر حال با ورود مگنا لایت بسیاری از افراد ارزان کش به سوی آن سیگار شتافتند و حالا بعد از 4 سال هم هنوز در همان سیگار باقی مانده اند)

بنده در دکه های ایران فقط light این سیگار را دیده ام.
همچنین این سیگار طراحی یک شرکت آلمانیست و طعم متفاوتی با سیگارهای سویسی و آمریکایی دارد. (البته سیگارهای سویسی و آمریکایی از نظر طعم بسیار شبیه یکدیگر هستند. به هر حال تمامی سیگارهای سوئیسی خوبند و برخی از سیگارهای آمریکایی هم همنیطور. بماند که سیگارهای خوب آمریکایی تحت لیسانس از سوئیس هستند)

قطران 11 میلی گرم و نیکوتین 0.8 میلی گرم.

DORCHESTER
اگر قصد ندارید پول زیادی بابت سیگار بپردازید ولی میخواهید حفظ آبرو کنید حتما یک پاکت سیگار درچستر خریداری کنید که پاکت آن یکی از زیباترین و سلطنتی ترین انواع سیگار است. طعم این سیگار هم کمی خاص است اما به اعتقاد بنده آزار دهنده نیست.

به هر حال سیگارهای این شرکت هم به سه قسمت:
Classic با پاکت طلائی
Light با پاکت سفید و زرد
Ultra با پاکت سفید و خاکستری
در دکه ها موجود است. همچنین آرم این شرکت که بسیار زیباست در وسط سیگار طراحی شده است.

Montana
این سیگار هم ثابقا یکی از محبوب ترین سیگارهای مورد استفاده در ایران بود. ولی از وقتی ایران تولید این سیگار را بر عهده گرفت تنباکو آن خراب شد و دیگر طرفدار خاصی ندارد. به هر حال در میان تمامی سیگارهای لایت دود این سیگار از همه سنگینتر و حتی حجمش بیشتراست. ته مزه خاصی دارد که مزاج هر کسی خوش نمی آید و ممکن است حتی طرف را در حد سرگیجه به پیش برد.

اکثر سیگارهای مونتانا در دکه ها لایت هستند که با قطران 9 و نیکوتین 0.7 عرضه میشوند. اما نمیدانم چرا خیلی بیش از این به نظر می آید. به هر حال سیگار کلاسیک و فیلتر قرمزش هم موجود است که بنده تا بحال استفاده نکرده ام و در بیشتر دکه ها یافت نمی شود.

Sheibani
05-25-2012, 12:59 AM
Marlboro
سیگار مارلبرو یکی از بهترین سیگارهای موجود در بازار است که مخاطبان زیادی دارد. اما قیمت آن نسبت به سیگارهای دیگر کمی گران تر است. قیمت این سیگار از مارلبرو Light فیلتر سفید که حدود 1400 تومان است شروع میشود و تا جایی که بنده اطلاع دارم به مارلبرو اسبی (برگ) که 10 عددش مساوی است با 20 هزار تومان ختم میشود. (البته در سایت این شرکت سیگارهای متنوعی وجود دارد که بنده هنوز خیلی از آنها را در ایران مشاهده نکردم)

اما مارلبروهایی که در کشور خودمان رایع است در چهار حال است:

Marlboro Classic پایه بلند. (Mrrlboro 100's)
Marlboro Classic ... با پاکتی که بر رویش نوشته شده: Marlboro MEDIUM
Marlboro Classic
Morlboro Light فیلتر قرمز که کنار پاکتش نوشته شده: Contians Carbon Monoxide
Marlboro Light فیلتر سفید
Marlboro MENTOL نعنایی با پاکت سبز رنگ
و البته سیگارهای دیگر این شرکت که با اشکال مختلف مانند شکل اسب، چکمه، فندک و غیره ارائه میشوند.

CAMEL
سیگار کمل "شتر" گران ترین و تقریبا با کلاسیک ترین سیگار رایج در جهان است. معمولا قیمت این سیگار از تمامی سیگارها گران تر است.
البته بنده تا بحال کمل سلطنتی یا سناتوری در ایران مشاهده نکرده ام. ولی در سایت خودش که نگاه میکردم قیمت آن از پاکتی 100 دلار هم تجاوز میکند.
به هر حال کمل های معمولی و در دسترس که در بازار ایران موجود است دو مدل اند.

Camel Classic با پاکت زرد رنگ
Camel Light با پاکت آبی رنگ و البته زیرش هم همان نشان معروف شتر و صحرا.
(این سیگار مورد علاقه بنداست که در ایران حدودا 1400 تومان قیمت داره)

ROTHMANS
از سیگارهای خوب در حد مارلبرو و کمل است که معمولا در جعبه های مربعی شکل ارائه میشود.

Rothmans Classic با جعبه قرمز رنگ
Rothmans Light با جعبه آبی رنگ

Dunhill
دانهیل هم از سیگارهای خوب و مرقوب است.
البته سیگار دانهیل به دو صورت ارائه میشوند. یکی دانهیلی هایی که در جعبه های مربعی ارائه میشوند و طعمشان با دانهیل پاکت مستطیلی متفاوت است که به دو بخش:
Danihil Classic و Danhil light تقسیم میشوند.
و دیگر دانهیلهای جعبه مستطیلی یا پاکت معمولی است که آنها هم باز بر چند قسمند.
این شرکت هر چند یک بار طراحی پاکت خود را تغییر میدهد.
مثلا قبلا رنگ تمام جعبه قرمز یا آبی بود و حالا فقط قسمتی از آن. به هر حال هر دو این مدلها در بازار موجود است و البته باز هم در ایران پاکتهای تمام رنگش بیشتر طرفدار دارد. به هر حال قیمت این سیگار هم از 800 تومان تا 2000 تومان است. اما دانهیلهای رایج و مورد استفاده در دکه ها معمولا با قیمت 1100 تومان عرضه میشوند.
البته این شرکت سیگار اولاترا هم با پاکت سفید ارائه میکند.

Daividoff
سیگارهای این شرکت معمولا فیلتری بزرگتر از سیگارهای معمولی دارند.
همچنین این سیگار طعم خاصی دارد که کمی بوی آن را هم متفاوت از سیگارهای دیگر میکند. بسیاری از مردم به علت بوی آن به طرف این سیگار میروند. ولی معمولا در میان سیگاری ها حرفه ای مخاطبی ندارد.

Daividoff Classic با فیلتر سفید و پاکت سیاه و قرمز
Dividoff Light با فیلتر سفید و پاکت سفید

از قیمت این سیگار هم در حال حاضر خبری ندارم. ولی آخرین باری که استفاده کردم قبل از عید بود که حدود 1000 تومان قیمتش بود.

S.J Dupont
یک سیگار فرانسوی بدون لیسانس تایید از کشور سوئیس. طعم این سیگار هم کمی خاص است و معمولا با صلیغه ما ایرانی ها جور در نمی آید.

Dupont Classic با جعبه قرمز
Dupont Light با جعبه خاکستری
Dupont Ultra با پاکت سفید
Dupont Blue با پاکت آبی (که سبک تر از التراست و نیکتوتنیش 0.1 ملی گرم است)

Pall Mall
این سیگار هم در میان ایرانیان محبوبیت خاص خودش را دارد.
مدلهای این سیگار هم باز ختم میشود به سیگارهای معولی و سناتوری.

سیگارهای معمولی این شرکت:
Pall Mall Classic که روی پاکتش نوشته شده Full Flavour
Pall Mall Light با پاکت سفید رنگ و میانش آبی رنگ.
Pall Mall Ultra با پاکت سفید رنگ و میانش خاکستری رنگ

روی تمامی پاکتهای این سبک پال مال نوشته شده است ROTHMANS.

سیگارهای سناتوری آمریکایی:
Pall Mall Classic با پاکت تماما قرمز رنگ و البته آرم این شرکت
Pall Mall Light با پاکت تماما سرمه ای رنگ و البته آرم این شرکت
Pall Mall Ultra با پاکت کاملا خاکستری رنگ و البته آرم این شرکت

DIPLOMAT
سیگاری سبک تر از سیگارهای رایج. حداقل از نظر حجم دود.

که باز هم مانند سیگارهای دیگر شامل:
Diplomat Classic
Diplomat Light
Diplomat Ultra
میباشد.

GITANES
این سیگار هم از سیگارهای خاص پسند است که البته چیز خاصی ندارد. معمولا برای افرادی که به طعم سیگارهای نظیر Winston یا Cent حساسیت دارند خوش می آید.

Gitanes Classic
Gitanes Light
Gitanes Light Blondes با قطران 8 میلی گرم و نیکوتین 0.7 ملی گرم
Gitanes Ultra

Winston
محبوب ترین سیگاری که در ایران مورد استفاده مردم قرار میگیرد همین سیگار وینستون است. همچنین بسیاری از شرکت های سیگار سازی از طعم وینستون برای ساخت سیگارهای خود بهره میبرند.

سیگارهای موجود در دکه ها در این مارک عبارتند از:
Winston Classic عقابی ... پاکت قرمز با شیار سفید رنگ و عکس عقاب در بالای نوشته وینستون ... قطران 14 ملی گرم و نیکوتین 1 میلی گرم.
Winston Classic ... که پاکتی کاملا قرمز رنگ دارد و کمی سنگین تر از سیگار عقابی میباشد.
Winston Light با پاکت سفید و شیار آبی.
Winston Light پایه بلند.
Winston Ultra Light با پاکت سفید و شیار خاکستری ... قطران 6 میلی گرم و نیکوتین 0.5 میلی گرم

mostafa
05-25-2012, 12:59 AM
استرینگ نه اسپرینگ واترز الان بهش برچسب زدن و توتون خوبی هم نسبت به سابق نداره قبل از برچسب بزارن 2500 تومان بود که به نسبت سیگار گرانی محسوب میومد.
یک مدل ماربارو هم بود که 10 سال پیش 4500 بود و عکس مکزیکی یا کلاه روش داشت.
بهمن لایت هم بود الان رو نمیدونم.

arash50
05-25-2012, 01:09 AM
اینا خیلی خیلی قدیمی هستن ولی بازم مرسی خالی ازلطف نیست ولی اگه خودمون به بحث بپردازیم بهتره و شاید یه چیزایی گفته بشه که تو هیچ انجمن دیگه نظیرش مشاهده نشه....
مثلا برای شروع میتونیم از خودتون شروع کنیم من اومدم معرفی کردم و عکس هم گذاشتم اگه کسی مصرف کننده هست بیاد بگه چی میکشه چجوری و...

Big Die
05-25-2012, 01:52 AM
اقا من ميخوام يه اسپم بدم هركاري كردم نشد ندم خير سرمون هممون ورزشكاريم ولي تو كمتر از دو ساعت تاپيك درباره سيگار 4صفحه رف جلو حالا اگه براي فلان مبحث بدنسازي بود دو نفر هم پست نميدادن:41:
===
جدانا چرا كسايي كه توي رشته بدنسازي هستن پتانسيل بيشتري واسه كارهاي خلاف دارن؟؟d:

در ضمن خيلي نامردين جمعه هفته پيش رفتم دكتر گفت اگه بازم سيگار بكشي تا چند وقت ديگه با اين سرفه هات يه ملاقات تپل با عزارئيل خواهي داشت و من از شنبه ساعت 11.30 شب پاكم و الان نسخ شدم:2::2:
به جاش الان از ونتالكس(اسپري اسم) استفاده ميكنم:62:

mohamad wf
05-25-2012, 11:57 AM
این سیگار برگ ریز واقعآ عالیه.حتما استفاده کنید اگه سیگاری هستید.2869

mohamad wf
05-25-2012, 12:00 PM
این هم لامصب کامش مست می کنه ادمو.امتحان کنید.من اینجا میگرفتم ۳۰ رینگیت.حدود ۱۰ دلاد پاکتی.میگیره حسابس.سیگینو کامش داغ.2870

mohamad wf
05-25-2012, 12:04 PM
این هم المانیه.سیگار برگ ولی حتی ریز تر از سیگار های معمولی هم هست.یه جورایی تند هست و من خیلی خوشم اومد ازش.عالیه.2871

mohamad wf
05-25-2012, 12:11 PM
اینم یه سیگار پاکستانیه که ارزون گرفتم ولی خیلی کامش سنگین بود.خیلی سخت بود.یه کارگر پاکستانی حاضر شد به قیمت ۴برابر ازم بگیره چون اینجا این سیگار نیست منم از جلو سفارت پاکستان از یه دست فروش خریدم.سیگترو بخشیدم به یارو کارگره کلی دعام کردو اینا.گفت امیدواره یه دختر خوشگل زنم بشه:33: 2872

Amin khan
05-25-2012, 12:39 PM
بهمن
محبوب ترین سیگار ایرانی. همچنین استاندارد ترین سیگار ایرانی که حتی از بسیاری از نمونه های خارجی بهتر است و حتی شنیده ام که صادر هم میشود. (البته ظاهرا قبلا تنباکو آن از سوئیس به ایران می آمده است)

در نمونه های:
بهمن سوئیسی با پاکتی قرمز رنگ
بهمن پایه کوتاه که هم از نظر قطر و هم از نظر طول کوچکتر از سیگارهای معمولی است.
بهمن پایه بلند سوزنی شکل که به خلاف دو مدل قبل در جعبه قرار دارد. (آنها در پاکت هستند)

اینها هر سه در قالب Classic هستند.
همچنین بهمن لایت هم وجود دارد که نسبت به سیگارهای فوق خیلی جالب نیست و در دسترس هم نیست.

Bistoon
که البته بنده نمیدانم خارجی است یا ایرانی. ولی ظاهرا ایرانی است و این هم سیگار عمله خفه کنیست. اما بنده طعمش را به جد دوست دارم. به هر حال طعم بهمن، بیستون و بسیاری از سیگارهای دیگر به وینستون قرمز بسیار شبیه است.
این سیگار در پااکت قرمز رنگ عرضه شده است و قطران آن 13 و نیکوتینش 0.8 میلی گرم است.
قیمت این سیگار 300 تومان است.

فروردین
این سیگار هم فقط در قالب کلاسیک تهیه میشود و پاکت سفید رنگ همراه با شیاره های قرمز رنگ دارد. دود و قطران و نیکوتنش هم از سیگارهای فوق الذکر سنگنین تر است. قیمت این سیگار 200 تومان است.

تیر
اولین سیگار لایت ایرانی. به صورت لایت عرضه میشود ولی دودی سنگین دارد. البته نمونه کلاسیک آن هم موجود است. در پاکت سفید رنگ همراه با شیار آبی رنگ و البته در مدل کلاسیک به صورت قرمز
بنده هم این سیگار را به کسی توصیه نمیکنم.
قیمت این سیگار هم حدود 200 تومان است.

مهر
سیگار مهر هم از سیگارهای کم یابی است که در قالب کلاسیک عرضه میشود. قمتش حدود 200 تومان است و بنده باز هم این سیگار را به کسی توصیه نمیکنم.

شیراز
این سیگار هم معمولا به صورت لایت عرضه میشود ولی دودی سنگین دارد و طعم آن به مونتانا شبیه. قیمت این سیگار هم 350 تومان است که بنده به کسی توصیه نمیکنم.

کاسپین
گند ترین سیگاری که تابحال استعمال کرده ام و حتی نتوانستم 2 کام از آن بگیرم همین سیگار بود. البته خوشبختانه تنباکوی پیپ این شرکت خیلی بد نیست اما سیگارش مفت گران. پاکت بسیار بسیار زیبایی دارد و تمامی نوشته های آن به صورت انگلیسی است. ظاهرا این سیگار صادراتی است اما بنده به هیچ وجه نمیتوانم آن را تحمل کنم. قیمت این سیگار هم در بازار خودمان 200 تومان است.

57
سیگاری کوچک اما سنگین.
این سیگار هم از نظر سایز هم از نظر پایه کوتاه است و هم قطر کمی دارد. مانند بهمن کوچک. با توحه به قیمت 150 تومانی سیگار بدی نیست. و طعمش با مزاج ونستون کشان در تزاد نیست.

ویژه
این سیگار تفاوت عمده ای با سیگارهای دیگر دارد. یعنی فاقد فیلتر است و تنباکو را خودتان باید در کاغذ بپیچید و استعمال کنید. به هر حال معمولا تنباکوی سنگینی برای آن طراحی شده است. قیمت این سیگار را ندارم. اما سیگار عمله خفه کنی است.

همچنین به نکات کلی اشاره میکنم.

سیگارها معمولا به چهار قسمت تقسیم میشوند:
Classic که سنگین تراند و فیلتر قرمز رنگ دارند. همچنین معمولا با رنگ قرمز نشان داده میشوند.
Light که میایمند و فیلتر سفید رنگ دارند. همچنین معمولا با رنگ آبی یا سفید نشان داده میشوند.
Ultra که از لایت هم سبک ترند و معمولا هاوی آمونیاک هستند. همچنین فیلتر سفید رنگ دارند و معمولا با پاکت های خاکستری رنگ یا آبی ملایم نشان داده میشوند.
سیگارهای نعنایی که طعم نعنا دارند و معمولا با رنگ سبز نشان داده میشوند. همچنین طعم خنکی دارند و بوی آزار دهنده ای هم ندارند.

به قول شا^هین ن. جف. ی : 18 تیرِ بی سرانجامی لای سیگار بهنمت باشد !!!

من که کلا اهل سیگار نیستم ولی تقریبا 95% دوستام سیگار میکشن اونم با عشق و لذت فراوان !!!

یه سیگار فروشی هم میشناسم همه چی داره همه چی خیلی باحاله برای یه پیر مردست که خودشم هم ته ادم باحاله ادرس پستیشو بلد نیستم اما بلدم برم یه چیزایی داره من که سر در نمیارم اما 2تا از بچه هارو بردم نفری 400-500 خرید کردن

.Ghazal.
05-25-2012, 02:01 PM
2873

Big Die
05-25-2012, 02:45 PM
این سیگار برگ ریز واقعآ عالیه.حتما استفاده کنید اگه سیگاری هستید.2869
اين كه سيگار برگ نيس!
بريليه يه زماني طعم شكلاتش 600 تومن بود نهايت ميشد سه نخ 4 نخ يه بسترو كشيد بعدش به شدت تهوع اور ميشد

XYSTER
05-25-2012, 04:28 PM
خدا همه شما ها رو به راه راست هدایت کنه !

من فکر میکردم فریدون پاکی داره !
خوشم میاد از همه جلو تره ! فریدون جویدن وی3کی باید تا چه اندازه ای باشه !
حناب استاد فریدون به نظرتون یه پیک ریز افاده میکنه ؟؟ مریدان همگی گوشهایتان را تیز بفرمایید ..استاد میخواهند جواب بدهند !!

چه حالی میده اسپم

mohamad wf
05-25-2012, 05:12 PM
اين كه سيگار برگ نيس!
بريليه يه زماني طعم شكلاتش 600 تومن بود نهايت ميشد سه نخ 4 نخ يه بسترو كشيد بعدش به شدت تهوع اور ميشد
تقریبا مثل برگه ولی اصتلاحش رو نمیدونستم.این انجی حدود ۳دلاره.حالت تحوه میده با سرگیجه ولی اگه کم بکشی نه.ولی البالوییش خیلی عالیه.

arash50
05-25-2012, 10:56 PM
البته با اینکه همش تبلیغات شده علیه سیگار که بد،اخ،تف و مخصوصا دکتر های ایران که دیگه کولاک کردن هرزگاهی باید به انور قضیه هم نگاه کرد یعنی اینکه فواید سیگار چیه و تو ایران اصلا راجبش بحث نمیشه.....

Big Die
05-25-2012, 11:49 PM
http://img.cigar.com/p/300/ds/b/ds-bla.jpg
اين عزيز دل برادر نصف ريه من رو از بين برد:33::33:
يه نخ گيلاسس رو ميزدم ميرفتيم سر كلاس كل كلاس رو بو بر ميداشت يادش بخير نخي 350 بودd:

XYSTER
05-25-2012, 11:54 PM
ضمنا این کنت پاور ها چقد اشغاله! ام روز داشتیم مافیا بازی میکردیم ..فاز برداشتم خواستم بکشم دیدم مزه پهن خشک میده !

VAHID
05-26-2012, 01:41 AM
الان چی بگیرم؟ دیروز ماربورو تموم شد...من تفریحی میکشم...شاید 1 ماه بیاد نکشم اما 1 بار فازش بیاد 2-3 نخ!...

Big Die
05-26-2012, 01:57 AM
مارلبورو چي مديوم گلد اسموك عرب؟؟d:
سيگارهايي كه توي ايران ارزش داره كشيدنش و راحتم گير مياد اسي بلك بدون برچسب مارلبوروها كمل و اسپرينگ واتر وانيلي هستd:
=================
راست يه چي بگم به بدنسازي هم ربط داشته باشه يه زماني مور ميكشيدم هي ميگفتن نكش بدبخت عقيم ميكنه من ميگفتم چرت نگين باو شوهرخاله خودم ميكشيد بچم داره اما همينطور كه ميدونين نعنا توي ترشح تستسترون تاثير داره حتي توصيه ميشه ادامس نعنايي هم ما نخوريم به نظرتون جداي بحث ژنتيك اون سيگارهاي مور ميتونسته روي ژينكو من اثر يزاره؟d:

Feridoon_Behkar
05-26-2012, 12:09 PM
مغازه های خوب برای تهیه سیگار در تهران:

1- یه مغازه هست تو دیباجی که آدرس پستیشو بلد نیستم....
2- مغازه میهم تو وزرا نرسیده به عباس آباد ... که البته باید آشنا باشی.
3- مغازه مهماندار توی پاساژ کیش ... میرداماد نرسیده به پل..... کلا جنس هایی میفروشه که میهماندار های هواپیما از اونور میارن و بیشتر تمرکزش روی همین سیگار و شکلات هست ..... عطر هم زیاد داره ولی نه زیاد گرون ...

arash50
06-03-2012, 01:52 PM
3117
این فوق العاده هست توی سوپر مارکت های خوب هم به راحتی گیر میاد...کام دهی عالی داره....البته مدل اصلیش تهش فیلتر نداره که درستش همونه ولی اینایی که آرم دخانیات دارن تهش فیلتر میزنن!!!!!!

soltan456
07-07-2012, 04:04 PM
سلام دوستان
یه چندتا سیگار بهم معرفی کنید با این مشخصات
خوش طعم خوش بو نسبتا پر دود دارای دودی غلیظ و لایت و اینکه گیر آوردنش زیاد سخت نباشه
قیمت هم مهم نیست
بی زحمت عکس هم بذارید
ممنون

XYSTER
07-07-2012, 04:47 PM
کنت پاور بگیر ... دو مدل داره سفید و مشکی که بسته سفید لایت هست و نیکوتین 4 دهم درصدی

دوستان ماربرو فیلتر پلاس چند شده ؟؟

XYSTER
07-22-2012, 03:12 AM
وای من تازه این مارلبرو گلد رو کشف کردم عجب چیز ردیفیه ...

ضمنا ارش اونی که تو گزاشتی گفتی مال دخانیات ایران تهش فیلتر میزنه من پیدا کردم خود دخانیات وارد میکنه ولی فیلتر نداره ..مزش واسه یه نخ خوبه ....بیشتر بکشی میری سمت اقا بیووووووووووووووک !

MehrnOoOosh
07-22-2012, 10:44 AM
اين سيگار چيست كه عالم همه ديوانه اوست!!

wtf_711
07-22-2012, 01:43 PM
آقا ما روزی یه پاکت میکشیم ! اونم چی !!؟؟؟ esse silver ! فیلترشو نصف میکنم ... چنان جالبه که نگو !

XYSTER
07-22-2012, 03:03 PM
یعنی یدونه هست ....
فقط همین
http://2.bp.blogspot.com/_97t3C1Pt0Cw/TU1X42enmWI/AAAAAAAAA3A/zZfjXqhKR98/s1600/Marlboro+Gold.jpg

امیرH
08-07-2012, 01:18 AM
سلام خدمت همه عزیزان
من امروز عضو شدم و از دوستای خوبم میخوام کمک کنن تا سیگار مورد نظرمو پیدا کنم
سیگار طعمدار (هر چی میشناسی بگو)
رنگاری که نخ ها اون رنگی باشه مثل مادوکس که سیاه و...

alex
08-07-2012, 09:50 AM
من اندر کف پیدا کردن کمل بی فیلتر مانده ام ... تا قبل خدمت یه پاکت بخرین واسم پست کنین ثواب داره ها ....وینیستون جدید کشف شد ایکس استایل اما به علت اسلیم بودن خریداری نشد بسته ای 5 تومن چطوره ؟ (البته تهران باید 4 تومن باشه) ... جا داره اینجا به دوستان لاکی رو توصیه کنم یه زمانی خوراکم بود ..... سیگار فقط زمانی به من زیاد حال میده که شب تو باغ باشیم یه قوری چای با گیاهان طعم دار دم کنیم و ... خیلی حال میده به قول معروف میریم چای سیگار می کنیم

Big Die
08-07-2012, 10:48 AM
بابا مرتضی از جونت سیر شدی؟؟
یه بار یه جماعتی نسخ بودیم تو مدرسه یه نخ کنت داشتیم از کمر شکسته بود اونروز نمیدونم داستان چی بود هرچیم زدیم بپیچیم نشد هیچی جاتون خالی رفتیم تو دسشویی مدرسه اتیش کردیم نفری یه کام گرفتیم انگار شیمیایی زدن همه با سرفه اومدین بیرون تا سه روز سرفه میکردیم
=============

سیگار طعمدار (هر چی میشناسی بگو)
رنگاری که نخ ها اون رنگی باشه مثل مادوکس که سیاه و...
داداش اونی که شما میخوای رنگارنگ و طعمهای مختلف داره تافی میوه اییه نه سیگار بزار گوشه لبت حالشو ببرd:

XYSTER
08-07-2012, 12:21 PM
اوه اوه ...

من همین الان بعد از بستنی عزیزم :d یه نخ مارلبرو گلد زدم ...

خیلی خوبه ... تا الان بهترین سیگاریه که کشیدم

کلا فقط مالبرو

MehrnOoOosh
08-07-2012, 12:54 PM
براي اولين بار تو زندگيم دلم سيگار ميخواد !!!

XYSTER
08-07-2012, 01:01 PM
بچه ها بیایید رفیق ناباب شیم ...یه مشتری خورد

مهرنوش چی میکشی ؟؟؟

حالا چرا یهو دلت خواست ؟؟

akalove
08-07-2012, 02:14 PM
بهترین سیگاری که تو عمرم کشیدم کمل هست... کلاسیک زیاد نمی کشم بیشتر لایت میکشم از منتال هم به شدت متنفرم... به نظرم برای کسایی که میخوان شروع کنن از اولترا شروع کنن یا فیلتر پلاس مارلبورو بکشن...( آغا سیگار چیزه بسیار مزخرفیه اصلآ نکشینd:)

alex
08-08-2012, 10:04 AM
بابا مرتضی از جونت سیر شدی؟؟
یه بار یه جماعتی نسخ بودیم تو مدرسه یه نخ کنت داشتیم از کمر شکسته بود اونروز نمیدونم داستان چی بود هرچیم زدیم بپیچیم نشد هیچی جاتون خالی رفتیم تو دسشویی مدرسه اتیش کردیم نفری یه کام گرفتیم انگار شیمیایی زدن همه با سرفه اومدین بیرون تا سه روز سرفه میکردیم
=============

داداش اونی که شما میخوای رنگارنگ و طعمهای مختلف داره تافی میوه اییه نه سیگار بزار گوشه لبت حالشو ببرd:
کدوم قسمتش از جونم سیر شدم ؟ کمل بی فیلتر؟ خیلی تعریف تنباکوشو شنیدم تو تهرانم خیلی کم یاب شده .... حاجی بی فیلتر کشیدم مشکلی نیست ( مارلبرو + کنت نانو) البته این کملا رو باید با این پایه چوبیا کشید ........ خفن ترین چیزی که کشیدم وینستون عقابی اصل بوده جرات نکردم مگنا قرمز بکشم ... یکی از بچه ها یه بار کشیده بود فرداش از ترس اینکه آزمایش اعتیادش مثبت نشه نرفته بود آزمایش:33:

XYSTER
08-08-2012, 11:59 AM
اه اه اه اه مگنا ....

ادم یه نخ وینستون بکشه بهتر از اینه که 100 نخ مگنا بکشه ...اینم شد سیگار ؟؟؟

کمل که مرتضی خفت میکنم یه بار دیگه پیشنهاد بدی.... چی بود این ابیا ..حالم بهم خورد .

5 تومن پول بی زبون رو ریختیم دور

بهناز
08-08-2012, 12:14 PM
سیگارم زنونه مردونه بچگونه داره؟ :))

Big Die
08-08-2012, 12:15 PM
نه مرتضی منظور منو نفهمیدی ما کنت رو بدون فیلتر کشیدیم همه شهید شدیم وگرنه مگنا و وینتسون عقابی چیه بیایین بهتون فروردین بدم بکشیم میفهمین سیگار یعنی چی لامصب یه کام که میگیره تا ته ریت زرد میشه

ممد کمل بلو عالیه خداس

XYSTER
08-08-2012, 12:27 PM
سیگارم زنونه مردونه بچگونه داره؟ :))

اره ...اسی رو بیشترش رو خانوم ها میکشن !
ماربرو گلد ... فیلتر پلاس اینا رو هم خانوما زیاد میکشن

مور پایه بلند اسلیم هم من خیلی دیدم میکشن !

Mary Lee
08-08-2012, 03:18 PM
esse black فقط
یا Winston light
یا کنت خاکستری مثلا d:

akalove
08-08-2012, 04:08 PM
esse black فقط
یا Winston light
یا کنت خاکستری مثلا d:

esse black مونوکسیدکربن داره ضررش خیلی بیشتر از بقیه سیگاراس...

XYSTER
08-08-2012, 04:25 PM
نه خوب اطلاع ندارید شایعه سازی نکنید ...

این داستان کربن دار بودن اسی رو یه مشت بی سواد از روی جعبه سیگار خوندن و رواج دادن

روش نوشته کربن فیلتر ! نه اینکه کربن داره ....

یکی از بهترین سیگار ها هست !

نمیدونم چرا اسمش خراب شده ××××

akalove
08-08-2012, 10:23 PM
نه خوب اطلاع ندارید شایعه سازی نکنید ...

این داستان کربن دار بودن اسی رو یه مشت بی سواد از روی جعبه سیگار خوندن و رواج دادن

روش نوشته کربن فیلتر ! نه اینکه کربن داره ....

یکی از بهترین سیگار ها هست !

نمیدونم چرا اسمش خراب شده ××××

باشه تو با سواد تو با اطلاع... این قضیه رو تو یه سایت خارجی خوندم

King PDA
08-08-2012, 10:31 PM
esse black مونوکسیدکربن داره ضررش خیلی بیشتر از بقیه سیگاراس...

منواکسید کربن چی هستش اونوقت؟
زغال هم داره ! کلا هر ماده ی که چوب داشته باشه و یا الیاف چوب موقع سوختن مونو هم ازشون اتساع میشه !!

akalove
08-08-2012, 10:42 PM
منواکسید کربن چی هستش اونوقت؟
زغال هم داره ! کلا هر ماده ی که چوب داشته باشه و یا الیاف چوب موقع سوختن مونو هم ازشون اتساع میشه !!
همه سیگارها دارن ولی اندازش مهمه اگه زیاد باشه ضررش بیشتره... esse black هم مونواکسید کربنش به مراتب از بقیه سیگارها بیشتره
هرچی مونو اکسیدش بیشتر باشه انتقال اکسیژن تو بدن کاهش پیدا می کنه و ...
اونوقت مونواکسید کربن یه گاز سمیه اونوقت!

XYSTER
08-08-2012, 11:15 PM
باشه تو با سواد تو با اطلاع... این قضیه رو تو یه سایت خارجی خوندم

یکم مودب تر صحبت کنی بد نیست !

من نگفتم تو بی سوادی ..گفتم یه مشت احمق بی سواد این داستان رو راه انداختن !!!!

اینم عکسی که ثایت میکنه اون عده بی سواد بخاطر کلمه کربن که به انگلیسی روی جعبه زده شده ...فک میکنن کربن داره .!!!!

4370

به حلقه قرمز دقت کن

! کمتر سیگاری پیدا میشه این عبارت روش باشه

akalove
08-08-2012, 11:25 PM
داشی من بدون هیچ بی احترامی اومدم نظرمو دادم و این تو بودی که اومدی گفتی یه عده بی سواد این حرفو میزنن! و ...
خوب شما از کجا فکر می کنی کربن نداره؟!

XYSTER
08-09-2012, 01:47 AM
نگفتم نداره ...تقریبا همه چیزایی که میسوزن کربن داره .... ولی اسی اینطوری که ملت میگند نیست

امیرH
08-09-2012, 06:18 PM
سیگار طعم دار و خوش بو کسی مشناسه اگر سیگاش رنگی باشه بهتر

امیرH
08-09-2012, 11:29 PM
سلام
بچه ها من برگ توتون در دست رسم هست ولی بلد نیستم چه جوری سیگار برگش کنم کسی بلده ؟؟؟؟؟

XYSTER
08-10-2012, 01:57 AM
سیگار طعم دار و خوش بو کسی مشناسه اگر سیگاش رنگی باشه بهتر

معمولا سیگار هایی که طعم داره واسه اطرافیان خوش بو تر هست !!

خودت زیاد مزش رو حس نمیکنی !

ولی ب مادوکس .کاپتان بلک .مک بس و این چیزا شکلاتی هستند

یه چند مدل دیگه هم متفرقه هست که سیب و این چیزا هست

مدل هایی که شبیه برگ هستند ..وانیل و البالو و .. هم دارند

اگه منظورت رنگی هست ...سیگار هایی هست که دود رنگی دارند بسته ای بیست هزار تومن !!!!

که من چون نمیدونم دود رنگی حاصل چه واکنشی و ترکیبی هست استفاده نمیکنم
ولی یکی از دخترای دانشگاه میکشه ...رنگش قرمز هست تقریبا .. من که از بوش هم خوشم نمیاد

بدرد مهمونی و اینا میخوره فقط

King PDA
08-10-2012, 09:09 AM
سیگار به نظر من فقط همین ویبز

خیلی عالی هستش
از وقتی اینو میکشیم دیگه دخترا به خاطر بوی بد سیگار چپ چپ نگاهمون نمیکنن
البته من چند ماهی میشه که ترک کردم و شاید هفته ای دوسه تا بکشم نهایتا

4382

XYSTER
08-10-2012, 01:08 PM
من یه بار اینو کشیدم ...منتها هر نخ کاملا سیاه رنگ بود ...این چرا سفیده ؟ مگه طعم دیگه ای داره ؟

امیرH
08-10-2012, 02:15 PM
معمولا سیگار هایی که طعم داره واسه اطرافیان خوش بو تر هست !!

خودت زیاد مزش رو حس نمیکنی !

ولی ب مادوکس .کاپتان بلک .مک بس و این چیزا شکلاتی هستند

یه چند مدل دیگه هم متفرقه هست که سیب و این چیزا هست

مدل هایی که شبیه برگ هستند ..وانیل و البالو و .. هم دارند

اگه منظورت رنگی هست ...سیگار هایی هست که دود رنگی دارند بسته ای بیست هزار تومن !!!!

که من چون نمیدونم دود رنگی حاصل چه واکنشی و ترکیبی هست استفاده نمیکنم
ولی یکی از دخترای دانشگاه میکشه ...رنگش قرمز هست تقریبا .. من که از بوش هم خوشم نمیاد

بدرد مهمونی و اینا میخوره فقط

lمرسی عزیزم منظورم از رنگی رنگی سیگاره نه دودش (اونا گرونه به ما نمیخوره)
مثلا شبز و صورتی و حالا سیاهش مادوکسو ویبس هستم اما آبی و سبز و صورتی و....

امیرH
08-10-2012, 02:18 PM
من یه بار اینو کشیدم ...منتها هر نخ کاملا سیاه رنگ بود ...این چرا سفیده ؟ مگه طعم دیگه ای داره ؟

اینا دو تا طعمه اما من هردوتا شو که کشیدم مثل مادوکس کامل سیاهه اینارو نمی دونم(اونایی که من کشیدم با برچسب دل و جیگر بوداااا).

امیرH
08-10-2012, 02:22 PM
دوستان راجب چگونهگیه روشن نگه داشتن پیپ هم یه توضیح به ما بدین

soltan456
08-10-2012, 02:26 PM
دیگه چگونگی نداره که
همین که افتاد کام دادن
دستتو تا نصف بیشتر میذاری روش
میکشی

امیرH
08-10-2012, 03:34 PM
دیگه چگونگی نداره که
همین که افتاد کام دادن
دستتو تا نصف بیشتر میذاری روش
میکشی

خوب هی خاموش میشه
(دوستان سوال قبلی هم جواب بدید مرسی)

soltan456
08-10-2012, 04:35 PM
خب باید تند تند کام بگیری که خاموش نشه
میزان حرارتشو میتونی باهمون انگشت شصتت که گذاشتی رو پیپ حس کنی
هرموقع حس کردی داره کم میشه کام بگیر

امیرH
08-10-2012, 06:15 PM
مرسی
حالا بریم سر سوال اولم سیگار طعم دار و سیگاری که رنگی باشه

meli jojo
08-10-2012, 07:49 PM
دلمون سیگار خواست:109:

Badboy
08-10-2012, 09:21 PM
دلمون سیگار خواست:109:

ما هم همینطور!!!d:

alex
08-10-2012, 09:27 PM
کسی آمار مالبرو ادیت رو داره که چند شده؟

XYSTER
08-10-2012, 09:42 PM
حال میکنید دارم با تاپیک سگ و سیگار همه رو رو به انحراف میکشم :d

من برخلاف عموم جامعه از سیگار کشیدن خانوم ها برداشت منفی نمیکنم ....!! همینجا ازتون حمایت میکنم به شرطی که به منم یه نخ بدید از هرچی که میکشید :d

امیرH
08-10-2012, 11:14 PM
دوسات عزیز من سیگار طعم دار و رنگی معرفی کنید
طعم دار تا حدودی گفته شد اما رنگی نه

XYSTER
08-12-2012, 03:25 AM
رفیق من خوب متوجه نمیشم رنگی یعنی چی ؟؟؟

سیگارو واسه خوشکلی میخوای بکشی؟؟؟؟ یا بخاطر طعم ؟
یا مث من دوست نداری اضغال کش باشی؟
من یه اخلاقی دارم میگم یا سیگار نکش ..یا میکشی یه چیز درست حسابی که ابروت نره ..بگن کارتون خوابی :d

به نظر من سیگار رنگی خوب نیست . بازم واضح تر بگو

امیرH
08-13-2012, 01:45 PM
رفیق من خوب متوجه نمیشم رنگی یعنی چی ؟؟؟

سیگارو واسه خوشکلی میخوای بکشی؟؟؟؟ یا بخاطر طعم ؟
یا مث من دوست نداری اضغال کش باشی؟
من یه اخلاقی دارم میگم یا سیگار نکش ..یا میکشی یه چیز درست حسابی که ابروت نره ..بگن کارتون خوابی :d

به نظر من سیگار رنگی خوب نیست . بازم واضح تر بگو

سیگار برای خوشگلیش میخوام.و بوی خوب و طعمش.
نگاه کن مکبث سیگارش قوه ای هست مادوکس سیاه حالا سیگار هایی که اینجوری طعم دار و با نخ های(منظور نخ های سیگاره) رنگی باشه کسی چیزی میشناسه؟؟؟؟؟

soltan456
08-13-2012, 01:54 PM
مداد رنگیd:

VAHID
08-13-2012, 06:15 PM
سیگار برای خوشگلیش میخوام.و بوی خوب و طعمش.
نگاه کن مکبث سیگارش قوه ای هست مادوکس سیاه حالا سیگار هایی که اینجوری طعم دار و با نخ های(منظور نخ های سیگاره) رنگی باشه کسی چیزی میشناسه؟؟؟؟؟

سيگار مور...More...رنگ قهوه اي...كلا يكي از بهترين سيگارهايي بوده كه كشيدم...البته قديمي هاش...

امیرH
08-13-2012, 08:04 PM
مرسی
سیگاری که رنگش صورتی یا سبز و یا آبی باشه کسی مبشناسه؟؟؟؟
(منظور از رنگ سیگار رنگ خود سیگاره نه دودش وجهبش و.... خود سیگار)

امیرH
08-13-2012, 08:06 PM
مداد رنگیd:

ه ه ههه ه ه ه:69:

XYSTER
08-13-2012, 08:27 PM
رفیقای عزیز و اهل حال ....لدفا اسپم نزنید

اقا به نظر من این رنگیا خوب نیست ...

بزن تو کار یه چیز دیگه .... اگه واسه نگاه دیگران میخوای ..که سفید و مث بقیه نباشه ....سیگار مارک بکش .!

خیلی بهتر از رنگی های اشغاله ×××××× که دوزار ارزش ندارند

امیرH
08-14-2012, 10:30 AM
رفیقای عزیز و اهل حال ....لدفا اسپم نزنید

اقا به نظر من این رنگیا خوب نیست ...

بزن تو کار یه چیز دیگه .... اگه واسه نگاه دیگران میخوای ..که سفید و مث بقیه نباشه ....سیگار مارک بکش .!

خیلی بهتر از رنگی های اشغاله ×××××× که دوزار ارزش ندارند

دادا سیگار مارک یعنی چی؟؟؟
چندتا عکس میزاری؟؟؟

XYSTER
08-14-2012, 11:06 AM
مارلبرو
کمل
این سیگارایی که دست هر کسی نمیبینی !

http://images.persianblog.ir/485828_UchQWN2c.jpg4437http://www.shopping-heaven.com/_files/113-camel.gif

البته اینا هست ولی بهتر از بفیه سیگار ها هست ..چند صفحه فبل هم من عکس ماربلرو گلد گزاشتم حرف نداره ×××

VAHID
08-14-2012, 02:17 PM
مارلبرو
کمل
این سیگارایی که دست هر کسی نمیبینی !

http://images.persianblog.ir/485828_UchQWN2c.jpg4437http://www.shopping-heaven.com/_files/113-camel.gif

البته اینا هست ولی بهتر از بفیه سیگار ها هست ..چند صفحه فبل هم من عکس ماربلرو گلد گزاشتم حرف نداره ×××

از اين مارلبورو خوشم نيومد زياد...

alex
08-14-2012, 10:23 PM
میخوای سیگار فقط واسه کلاس بکشی فیلتر پلاس بکش چون هیچی نداره =))))) حتی ضرر ... کمل زرد قابل رقابت با وینستون عقابیه ... فیلیپ موریس خوبه بسته 8 تومنه لاکی هم 6 تومنه جفتشم سیگارای خیلی با کلاسی هستن

امیرH
08-15-2012, 01:19 AM
میخوای سیگار فقط واسه کلاس بکشی فیلتر پلاس بکش چون هیچی نداره =))))) حتی ضرر ... کمل زرد قابل رقابت با وینستون عقابیه ... فیلیپ موریس خوبه بسته 8 تومنه لاکی هم 6 تومنه جفتشم سیگارای خیلی با کلاسی هستن

(فیلیپ موریس خوبه بسته 8 تومنه لاکی هم 6 تومنه جفتشم سیگارای خیلی با کلاسی هستن)
اینایی که گفتی میشه عکسشونو هم بذاری؟؟؟؟
اینا بوش چه طوره؟؟؟؟

امیرH
08-16-2012, 02:42 AM
دیجاروم و اسپرینگ واتر کسی کشیده؟؟
عکسی اگر دارین بزارین و نظر بدین چه جورین؟؟؟؟؟

alex
08-16-2012, 10:10 PM
(فیلیپ موریس خوبه بسته 8 تومنه لاکی هم 6 تومنه جفتشم سیگارای خیلی با کلاسی هستن)
اینایی که گفتی میشه عکسشونو هم بذاری؟؟؟؟
اینا بوش چه طوره؟؟؟؟
داداش میخوای چی کار کنی؟ کلاس بیای؟ سیگار سیگاره با بوی تنباکو هیچ تفاوتی هم نداره میخوای دیگران خوششون بیاد پیپ بکش اما این کار اشتباه محضه که به خاطر دیگران سیگار بکشی با سیگار نه بزرگ میشی نه با کلاس نه هیچ چیزه دیگه این شخصیتت هست که تو رو نشون میده + ماشین زیر پات =))) ... من خودم به شخصه با دوستم میریم باغ تک و تنها با یه قوری چای از سیگارمون لذت میبریم نه به خاطر کسی نه چیزی

Feridoon_Behkar
08-22-2012, 03:05 AM
کلا کسی که یک بار سیگار برگ واقعی بکشه دیگه نمیتونه لب به این سیگار ها بزنه ...... دلایل علمی و فلسفی بسیار که خیلی هم قانع کننده هستن وجود داره که ضرر سیگار هایی که به اسم سیگارت فروخته میشن 10 ها بار از سیگار برگ واقعی بیشتره ...... من یه سری دلایلشون رو براتون میگم و بعدش 3 مدل سیگار برگ بسیار مرغوب که خودم همیشه استفاده میکنم براتون معرفی میکنم....
خیلی ها ممکنه در وهله اول بگن این سیگار ها گرونه و ما نمیتونیم اینقدر هزینه کنیم..... ولی فارق از اینکه چه مزایایی نسبت به سیگارت ها داره اگر یه حساب سرانگشتی بکنید میبینید که هزینه ماهانه چندان زیاد نمیشه.

Haj Reza
08-23-2012, 12:57 PM
هرچی در مورده سگار و پیپ میخوای از من بپرسید :-d
الکس خوب حرفی زد ادمی که سیگاریه اصلا براش فرقی نداره که چی میکشه سیگار سیگاره
سیگار هایی که من کشیدم از بهترین ها شروع میکنه :برگ دستپیچ خودم - مگنا قرمز - کمل - وینستون لایت و سوییسی- مالبورو قرمز و فیلتر پلاس و لایت - مگنا لایت - بهمن قرمز - مور - اسی بلک - اسی توت فرنگی - اسی سیب - مونتانا - بیستون
پیپ : کاپتان بلک رویال و گلد و لایت - جک جونز - و یکی مدل 5 سال پیش کشیدم یادم رفت اسمشو ولی فوق العاده بود

این رنگیا و مادوکس و این اتو اشغالا هم زیاد کشیدم ولی اشغالن کربن خالصا مفتشون گرون

Feridoon_Behkar
08-23-2012, 04:58 PM
این چه حرفیه ... یعنی چی که چه فرقی میکنه سیگار چه سیگاریه........

Haj Reza
08-23-2012, 06:07 PM
من الان 1 ماه ترک نیکوتین هستم تو دورانی که سیگار مصرف میکشیدم هر سیگاری بود میکشیدم فرقی نمیکرد که چه سیگاریه چون حس به سیگار اعتیاد داشتم
متوجه شدی فری جان؟

XYSTER
08-23-2012, 09:33 PM
من این حرفو قبول ندارم

سیگار داریم تا سیگار

من بمیرم مگنا نمیکشم ....وینستون لب نمیزنم

تا وقتی سیگار های خیلی خوب هست ..ادم سراغ اشغال کشی نمیره بخاطر یه اختلاف قیمت بسیار کم

Feridoon_Behkar
08-23-2012, 09:42 PM
خوب اول باید بدونید که چیزی که به اسم سیگارت میکشید اصلا چی چی هست....
این محصول تولید شده از مقداری پس ماند کارخانه های سیگار سازی + مقداری چوب و کاغذ و نهایتا 10% تنباکو...... چیزی که با عث حالت نئشگی میشه ماده شیمیایی هست که به اون سس نیکوتین میگن .... این ماده کاملا در آزمایشگاه ساخته میشه و برای همین موضوع هست که کمپانی های سیگار سازی مجبورا که میزان نیکوتین به کار رفته رو روی بسته بنویسن...... همراه این مواد یک ماده دیگه که از مشتقات مواد نفتی هست نیز به این مخوط اضافه میشه......تمام این مواد در یک غلاف که جنس اون از کاغد هسد پیچیده میشه و اون کاغذ چسب میخوره .... خطوط دایره واری که روی سیگار مشاهده میکنید گوگرد هست که مانع از خاموش شدن سیگار میشه..... فیلتر سیگار یک فوم 100% شیمیایی هست ..... دمایی که این نوع سیگار ها در هنگاه پک زدن تولید میکنن به مراتب بالا تر از دمای شعله کبریت هست و دلیلش هم همون مشتقات نفتی و گوگرد به کار رفته در اونهاست..... هر شرکتی هم یک سری مواد اسانس دار به سیگارش اضافه میکنه که طعم و بوی خاص خودش رو بده.....
پس درنتیجه چیزی که شما وارد ریه تون میکنید ابدا تنباکو نیست..... مخلوطی از مشتقات نفتی و گوگرد سوخته + سس نیکوتین و احتمالا چند ماده شیمیایی دیگه و اسانس + سئخته چوب و کاغذ + سوخته کاغذ قلاف سیگار + فوم فیلتر که بی برو برگرد با هر بار پوک زدن مقداری از اون وارد دهان شما میشه.......
این به طور خلاصه چیزی هست که به عنوان سیگارت در بازار عرضه میشه...... بروبرگرد هم نداره

Haj Reza
08-23-2012, 11:54 PM
فری جان حرفات کاملا منطقی بود ولی تو ایران اینجوریه و ملت باید بسوزنو بسازن

Feridoon_Behkar
08-24-2012, 01:06 AM
فری جان حرفات کاملا منطقی بود ولی تو ایران اینجوریه و ملت باید بسوزنو بسازن
توی ایران اینجوری نیست.... همه جای دنیا همین هست ....

soltan456
08-24-2012, 01:08 AM
خب فریدون جان شما چه سیگاری معرفی میکنید که هم بو و دود و مزه خوبی داشته باشه و آشغال هم نباشه تو ایرانم راحت پیدا بشه؟؟؟؟؟

Feridoon_Behkar
08-24-2012, 01:22 AM
خب فریدون جان شما چه سیگاری معرفی میکنید که هم بو و دود و مزه خوبی داشته باشه و آشغال هم نباشه تو ایرانم راحت پیدا بشه؟؟؟؟؟
اساسا من این موضوع رو اوا همین تاپیک هم گفتم..... سیگار چیزی نیست که من بخوام به کسی پیشنهادش کنم..... ولی فقط اطلاعات شخصیم رو میگم....
سیگار های برگ از نظر سایز و اندازه به چندین دسته تقسیم میشن..... سیگار های Mini که از نظر اندازه شبیه همین سیگارت ها هستن.... سیگار های Club که کمی ضخیم تر و بلند تر هستن......
ولی قبل همه اینها باید اینو توجه داشته باشید که سیگار برگ واقعی به هیچ وجه توقعات یه آدم سیگاری که روزی 1 پاکت مثلا مارلبرو میکشه رو براورده نمیکنه ...... اون نئشگی ناشی از نیکوتین و مواد شیمیایی ساختگی رو به هیچ وجه نداره .... و البته روش کشیدن سیگار برگ کلا با سیگارت های معمولی متفاوت هست.....
یکی از دوستان بزرگوار جمله یی داشت در مورد سیگارت ها که میگفت : شما اون رو نمیکشید بلکه اون هست که شما رو میکشه....
پس اول باید فرق بین اون دو رو متوجه بشیم...

alex
08-24-2012, 11:43 AM
فریدون جان یکم درباره مارک سیگار برگ ها می گی که بریم بخریم؟ چطور بد و خوب رو میشه تشخیص داد؟ میگن نمیشه بکشی تو ریه ها و باید چ و س دود کنی درسته؟

XYSTER
08-24-2012, 11:44 AM
نه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

جدی نباید بدی تو ریه ؟؟

میگم چرا وقتی یه روز یه برگ میکشم دیگه تا چند روز از سیگار بدم میاد .:d:d

Haj Reza
08-24-2012, 12:14 PM
توی ایران اینجوری نیست.... همه جای دنیا همین هست ....

فری جان اخه وقتی تو ایران اون بابایی که 20 ساله سیگار میکشه نمیتونه چیزی دیگه بکشه هم مالی هم جسمی

Feridoon_Behkar
08-24-2012, 01:03 PM
اول اینکه باید بگم شیوه کشیدن سگار برگ با سیگارت ها تفاوت داره.... حالا کاری به بحث فلسفه اون نداریم......من سیگاری که میکشم سایز Club هست و یک نخ اون یک روز کامل منو جواب میده...... چی بشه که یکی و نصف بکشم......
شما وقتی این سیگار رو روشن میکنید با 3 یا 4 پک تمام اون حس نیازی که دارید ارضا میشه.... ولی گفتم ابدا اون ناشگی سیگارت ها رو نداره .... برای اینکه نیکوتینش اساسا با اونها فرق داره...... وقتی 3 الی4 پک زدید سیگار یا گوشه لبتون و یا گوشه زیر سیگاری خاموش میشه ...... برای اینکه گوشه زیر سیگاری نگه دارید کافیه قسمت سوخته رو بتکونید ...... بعد مثلا یک ساعت دیگه که میخواید دوباره سیگار بکشید دوباره اون رو روشن میکنید و چند پک میزنید......اگر لازم بود که سیگار برگرده تو جعبش بهتره که کل سر سوخته تا جایی که برسه به تنباکوی تازه به وسیله یک ابزار مخصوص کات بشه ..... برای اینکه جعبه شما بوی بدی نگیره..... در مورد نحوه کشیدن هم ابدا نباید پک های عمیق زده بشه....2 ایل 3 نخ کشیده بشه خودتون دستتون میاد.....
در مورد خرید سیگار برگ هم اول همون سایز مهمه که توضیح دادم..... سایز Mini که هم اندازه همین سیگارت ها هست ..... سایز Club که کمی بلند تر و ضخیم تر هست .... و بعد اون سایز های دیگه که من زیاد آشنایی نداره.....
بهترین تنباکو ها که ازش سیگار برگ درست میکنن یا مال هلند هست و یا مال کوبا .... هر دو هم از قیمت های پایین داره تا قیمت های خیلی بالا..... من اطلاعاتم در اروپا هست که سیگار سایز کلاب از 8 یورو هست تا 22 یورو برای یک بسته 20 عددی..... نکته بسیار مهم در خریدش اینکه روی جعبه حتما ذکر شده باشه 100% tabaco ..... و باید دقت کنید که در هیچ جایی این مورد نقض نشده باشه که مثلا نوشته باشه در اون چسب به کار رفته...... بیاد سیگار تمام مواد داخلش و غلاف بیرونی و حتی روغنی که برای پیچیدنش استفاده میشه همه از تنباکو باشه.....

Haj Reza
08-24-2012, 02:10 PM
فری این چیزی که شما میگی من تو اهواز ندیدم ولی تو سفرم به دبی خودم گرفتم و پیچیدم اصلا محشر بود برا خودم یه مقدار اوردم ایران ولی الان اینجا هرچی میگردم نیست

Feridoon_Behkar
08-24-2012, 02:41 PM
فری این چیزی که شما میگی من تو اهواز ندیدم ولی تو سفرم به دبی خودم گرفتم و پیچیدم اصلا محشر بود برا خودم یه مقدار اوردم ایران ولی الان اینجا هرچی میگردم نیست
چیزی که من میگم رو شما خودت نمیتونی بپیچی....

XYSTER
08-24-2012, 03:57 PM
فریدون یه زحمت بکش مارک برگ خوب و قیمت مناسب که راحت هم در دسترس باشه معرفی کن !!

Feridoon_Behkar
08-24-2012, 04:00 PM
فریدون یه زحمت بکش مارک برگ خوب و قیمت مناسب که راحت هم در دسترس باشه معرفی کن !!
خوب در دسترس بودنش یه کمی سخته..... ولی غیر ممکن نیست..... بهترین جا برای خرید سیگار فری شاپ های فرودگاه هستن.... هم ارزون تره و هم در جای درست نگه داری میشن و خشک نمیشن..... الان شغل جانبی تمام مهماندار های پرواز های خارجی اینه که از فری شاپ ها خرید میکنن و میارن اینجا میفروشن..... اگر آشنای مهماندار دارید میتونید بهش بگید هر بار که میره یه باکس که شامل 5 جعبه 20 عددی هست براتون بیاره که 100 عدد سیگار حداقل 50 روز براتون جوابگو خواهد بود.

Haj Reza
08-24-2012, 04:04 PM
خوب در دسترس بودنش یه کمی سخته..... ولی غیر ممکن نیست..... بهترین جا برای خرید سیگار فری شاپ های فرودگاه هستن.... هم ارزون تره و هم در جای درست نگه داری میشن و خشک نمیشن..... الان شغل جانبی تمام مهماندار های پرواز های خارجی اینه که از فری شاپ ها خرید میکنن و میارن اینجا میفروشن..... اگر آشنای مهماندار دارید میتونید بهش بگید هر بار که میره یه باکس که شامل 5 جعبه 20 عددی هست براتون بیاره که 100 عدد سیگار حداقل 50 روز براتون جوابگو خواهد بود.پس اینی که من پیچیدم چی بوده؟فری جان شما کی میای ایران؟ امکانش هست شما خرید کنید؟

Feridoon_Behkar
08-24-2012, 04:24 PM
در مورد برند سیگار ها من خودم به سیگار های هاوانا علاقه بیشتری دارم .... البته این به این معنی نیست که سیگار های هلندی خوب نیستن.... سلیقه یی هست.....
من 3 تا برندی رو که خودم استفاده میکنم اینها هستن.....
یکی Romeo y julieta هست که یک بسته 20 عددی از سایز کلاب با لیبل قرمز در داخل اروپا حدود 15 یورو قیمت داره ... اگر از فریشاپ خرید کنید 11 درصد ارزون تر میشه
برند بعدی MonteCristo هست که یک بسته 20 عددی سایز کلاب در اورپا حدود 17 یورو قیمت داره ... در فری شاپ 11 درصد ارزونتره
برند بعدی هم یکی از بهترین برند های سیگار کوبایی هست به اسم Cohiba که یه بسته 20 تایی سایز کلاب در اورپا حدود 20 یورو قیمتشه .... این برند سیگار های دست سازش جزو بهترین و گرون ترین سیگار های دنیا هست

امیرH
08-27-2012, 10:10 PM
دوستان عزیز کسی سیگار صورتی میشناسه؟؟
یه مودل موند پیدا کردم اما سیگار خوبی نبود فقط هم فیلترش صورتیه و اسلیمه
هرکی مدل دیگه ای میشناسه بگه
صورتی سبز آبی و....

Haj Reza
08-27-2012, 10:16 PM
اسی سیب سبزه اسی توت فرنگی صورتیه دقیقا بو و مزه اش هم همینجوریه

امیرH
08-28-2012, 09:35 PM
اسی سیب سبزه اسی توت فرنگی صورتیه دقیقا بو و مزه اش هم همینجوریه

اسی سیب و توت فرنگی؟؟؟؟
از این قلبی هاست یا نه؟؟؟(منظورم برچسبی که ایران رو سیگار ها میزنه)
قیمتشون چنده؟؟(که بدونم بهم نندازن؟)

Haj Reza
08-28-2012, 11:59 PM
من خیلی وقته سیگار ترک کردم اون موقع 1200 میخریدم الان فک کنم 1500 1600 باشه من اصلا اینجور سیگارت(به نقل از فریd:) هارو نمیکشیدم مگه اینکه کرم میافتاد تو وجودم اکثرا سیگارت سنگین میکشیدم فقط قرمزززززززززززز d:

Haj Reza
08-29-2012, 12:00 AM
خیر اون موقع برچسب هم نداشتند

امیرH
08-29-2012, 01:33 AM
ممنونم
هرچی تو googleسرچ کردم ازش عکسی پیدا نکردم نخ های سیگارش کامل رنگیه؟؟؟

Haj Reza
08-29-2012, 12:16 PM
اسم سیبش ESSI AURA GREEN APPLE بود توت فرنگیشم AURA PINK STRAWBERRY
اینم لینک کل سیگار های اسی

http://www.cigaretteshouse.com/esse-cigarettes/

soltan456
08-29-2012, 12:49 PM
از عجایب سیگار همین بس که آتشش آرامت میکند در برابر کسی که دلت را آتش زده . . . !

امیرH
08-29-2012, 09:37 PM
اسم سیبش ESSI AURA GREEN APPLE بود توت فرنگیشم AURA PINK STRAWBERRY
اینم لینک کل سیگار های اسی

http://www.cigaretteshouse.com/esse-cigarettes/

دادا دمت جیز اما این ورا هیچکی نداره؟؟ :62:
نتونستم پیدا کنم

Haj Reza
08-30-2012, 12:04 AM
میخوای از اینجا برات بفرستم :دی

امیرH
08-30-2012, 11:55 PM
میخوای از اینجا برات بفرستم :دی

دادا خیلی با مممممممرامییی
من دیگه سیگار ترک کردم تا آخر عمرم نزدیک هیچ دودی نمیشم:24:

Haj Reza
08-31-2012, 02:46 AM
من 1 ماه ترک کردم d:

امیرH
09-01-2012, 10:29 PM
سلام مجدد
من همچنان ترکم اما میخاستم ببینم کسی سیگار27 از هند میشناسه؟؟
توی برگ انگور پیچیده شده و یک بسته بندی مخروطی داره از کاغذ فیلتر هم نداره خیلی خوش عطره

Haj Reza
09-02-2012, 12:58 AM
بابا امیر این سیگارارو از کجا گیر میاری؟ اصلا دیدی؟

امیرH
09-02-2012, 09:54 PM
بابا امیر این سیگارارو از کجا گیر میاری؟ اصلا دیدی؟

آره دادا من یه مدتی از همین مصرف داشتم از رامسر دوستمبرام میفرستاد.
یه هو یارو دیگه نیوورد ما موندیمو .......

Haj Reza
09-03-2012, 08:02 PM
امیر این سیگاره که میگی چجوریاس من دارم میرم رامسر . . . D:

گیرم میاد؟

امیرH
09-05-2012, 01:35 AM
امیر این سیگاره که میگی چجوریاس من دارم میرم رامسر . . . D:

گیرم میاد؟

نه گیرت نمیاد دادا
اما بدونی اول رامسر که وارد میشی 4تا صنایع دستی داره که 2تای آخریش به هم وصله و یکیه اون داشت اما الان نداره و منم که 2هفته شده ترکم ولی دنبالشم که اگر یه روز برگشتم یه چیزه عالی بکشم بهت قول میدم اگر اینو بکشی دیگه هیچی بهت حال نمیده.....

امیرH
09-05-2012, 01:56 AM
دیجاروم بلک کسی کشیده؟؟
قیمت داره؟؟؟؟
چه جوریاست؟؟؟؟
چرا انقدر کمه؟؟؟
و ناگفته نماند من همچنان پاکم اما برای زاپاس اینارو تو چنته خود پنهان دارم....

azhdar
09-05-2012, 01:39 PM
دوستان، دودیان درود!
سیگارایی که تا حالا کشیدم رو معرفی میکنم!

46354636

Winston Red یا همون وینستون قرمز یا وینستون عقابی یا یه چیز دیگه که جای گفتنش نیست!
فضاروی: 9/10
دود:9/10
ضرر:10/10 !!
کلاس: 3/10 !
همه جا گیر میاد، خودم بسته ای 3 تومن گرفتم.

azhdar
09-05-2012, 01:47 PM
سیگار بعدی

4637

Marlboro Filter Plus یا همون فیلتر پلاس
که جریان فیلتر پلاس بودنش هم این توتونیه که وسط دو تا فیلتر قرار دادن
4638
فضاروی: 4/10
دود: 6/10
کلاس: 7/10
همه جا گیر میاد، بسته ای 4500
(در ضمن اگه فیلتری که آخرش هست رو ازش جدا کنین، میتونید نمره ی فضاروی رو بالا ببرین، تا 7/10)

azhdar
09-05-2012, 01:55 PM
سیگار بعدی

46394640

More نعنایی

فضاروی: 5/10
دود: 7/10
کلاس: 8/10
همه جا گیر میاد، 4 تومن بسته ای.
(از عقیم شدن نترسین، جمعیت به اندازه ی کافی زیاد هست!)

azhdar
09-05-2012, 01:59 PM
سیگار بعدی

4641

Marlboro Light یا مارلبرو سفید

دود: 7/10
کلاس: 5/10
همه جا گیر میاد، 3500 بسته ای.

azhdar
09-05-2012, 02:06 PM
سیگار بعدی

4642
Marlboro Gold که دو نوع داره، Touch و Edge که نوع دوم نیکوتین و طول کمتری داره اما قیمتش بیشتره!
دود: 6/10
کلاس: 7/10
همه جا گیر میاد، خودم مدل دومش گیرم نیومده تا حالا ولی مدل اولش بسته ای 4500

azhdar
09-05-2012, 02:16 PM
سیگار بعدی

46434644
Captain Black Little Cigars
همونطور که از اسمش مشخصه، سیگارت نیست بلکه سیگار هست، یعنی سیگار برگ کوچولو! طعم های مختلفی داره و روی بسته ش هم نوشته که رایحه ی دلپذیری رو ایجاد میکنه (برخلاف وینستون قرمز!). خلاصه خیلی باحاله، مدتی که طول میکشه تا یه نخش رو تموم کنید دو برابر سیگارت ها هست!
دود: 9/10
کلاس: 9/10

azhdar
09-05-2012, 06:27 PM
آقا چه وضعشه! الان اومدم تو صفحه، همه ی عکسهام جا به جا شدن! به خدا من درست گذاشته بودم عکسا رو! تقصیر من نیست!

soltan456
09-06-2012, 12:42 AM
آقا چه وضعشه! الان اومدم تو صفحه، همه ی عکسهام جا به جا شدن! به خدا من درست گذاشته بودم عکسا رو! تقصیر من نیست!
نه آقا اینطور که من دارم میبینم عکسات همه سرجاشه
شما به کارت ادامه بده که داریم لذتشو میبیریم

XYSTER
09-06-2012, 02:21 PM
من دیروز از اریا شهر یه بسته کنت پاور اصل خریدم ...6 تومن ..

زیاد فرقی توی مزه نداشت ...نمیدونم شاید من عادت کردم به کنت ! ! قبلا اصلشو کشیده بودم یه نخ خیلی بهتر بود

بستش هم کلی فرق داشت با این وطنی ها !

امیرH
09-09-2012, 07:13 PM
من هنو ترکم اما میام به دوستان گرامی سر بزنم شاید کسی سیگار صورتی داشت به ما معرفی کرد ما دوباره سیگاری شدیم.....
سیگار صورتی و هر رنگی بود فقط سفید نباشه معرفی کنید

امیرH
09-09-2012, 07:16 PM
سیگار بعدی

46434644
Captain Black Little Cigars
همونطور که از اسمش مشخصه، سیگارت نیست بلکه سیگار هست، یعنی سیگار برگ کوچولو! طعم های مختلفی داره و روی بسته ش هم نوشته که رایحه ی دلپذیری رو ایجاد میکنه (برخلاف وینستون قرمز!). خلاصه خیلی باحاله، مدتی که طول میکشه تا یه نخش رو تموم کنید دو برابر سیگارت ها هست!
دود: 9/10
کلاس: 9/10

این کاپتان بلک چندتا طعم داره؟؟
من اون کرمی هرو کشیدم بد نبود.
طعم هاشو بگو با کدوم از نظرت بهتر بوده؟؟ بسته قرمزش چه طوره؟؟؟

azhdar
09-10-2012, 01:21 AM
منم فقط همون کرمش رو کشیدم، عکس قرمزه رو واسه این گذاشتم که تصویر یه نخ توش بود، گفتم مطلب جا بیفته!

Fighter
09-10-2012, 09:19 AM
واي خدا به دور اين چه حرفايي هست ميزنين؟
سيگار؟؟؟؟؟؟؟؟؟
واي نكشيد
بريد بوكس كار كنيد مكمل بزنيد سيگار نكشيد
:20:

Mercenary
09-10-2012, 02:27 PM
البته این داستان کلاس و اینا نظر شخصیه ها

از نظر من ماربورو از همه با کلاس تره

به سلامتی رییس کارخونه ماربورو که از سرطان ریه مرد:53:

امیرH
09-10-2012, 08:10 PM
منم فقط همون کرمش رو کشیدم، عکس قرمزه رو واسه این گذاشتم که تصویر یه نخ توش بود، گفتم مطلب جا بیفته!

رنگ نخ های کرمش با قرمزه فرق داره....
کلا سیگار رنگی چی میشناسی؟؟؟
سیاه قهوه ای سبز صورتی آبی و....

azhdar
09-11-2012, 04:41 PM
سیگار صورتی مارلبرو و کمل دارن، ولی تا حالا ندیدم جایی. یه جا خوندم اصلشون مال یه کمپانی فرانسویه.

azhdar
09-11-2012, 04:44 PM
واي خدا به دور اين چه حرفايي هست ميزنين؟
سيگار؟؟؟؟؟؟؟؟؟
واي نكشيد
بريد بوكس كار كنيد مكمل بزنيد سيگار نكشيد
:20:

واااآآآی این چه حرفیه میزنی؟؟
بوکس آخه؟
مگه دیوونه م بزنم یه نفر دیگه رو شل و پل کنم؟ مگه مرض دارم یه انسان دیگه رو بدون هیچ دلیلی کتک بزنم؟
نکن این کارو، برو سیگار بکش، پوک بزن مشت نزن

XYSTER
09-11-2012, 05:17 PM
من دیگه از سیگار خسته شدم !!
.
.
.
.
.
.
.
.
شوخی کردم بابا جدی نگیرید ! منو ترک ؟

جدیدا مزه مارلبرو گلد بهم حال نمیده ....یه ته مزه مزخرفی داره !

باس بگردم یه مزه بهتر پیدا کنم

برگ هم لامصب نمیشه کشید ...دهن ادم سرویس میشه !× هم این که از نظر من خیلی ضایع هست که یه چیز تو مایه های خیار قهوه ای بگیری دستت تو خیابون بکشی !

سایز ریز هاشم دودش خیلی تنده !

امیرH
09-12-2012, 01:45 PM
من همچنان پاکم و ترک کردم.
اما سیگاری میخوام که با بقیه فرق کنه حالا رنگش بوش استیسش یا هر چی دیگه دوستان من پیر شدم سیگار رنگی پیدا نکردم
کمکم کنید :109:

azhdar
09-13-2012, 04:59 PM
جدیدا مزه مارلبرو گلد بهم حال نمیده ....یه ته مزه مزخرفی داره !

باس بگردم یه مزه بهتر پیدا کنم

منم اولا فکر میکردم برگ عجب چیز باحالیه! بعدن که کشیدم کلن نظرم برگشت روی سیگار معمولی!
مور نعنایی بکش!

azhdar
09-13-2012, 05:00 PM
دوستان اگه اطلاعاتی در مورد چوب سیگار دارین، طلبه ایم! جنس بد و خوب، نوع و قیمت

امیرH
09-15-2012, 10:56 PM
میدونم کسی اینجا سیگار صورتی و کلا رنگی نمیشناسه اما گفتم شاید یه ره گدر بلد باشه کمکمون کنه
صورتی سبز آبی یشمی سیاه قهوه ای و.....

Big Die
09-15-2012, 11:03 PM
تو روح این زد بازی که این سیگار صورتی رو خوند شمام مارو آره تاپیک سیگاریهای پی تی رو هم آره:22:

امیرH
09-16-2012, 09:27 PM
تو روح این زد بازی که این سیگار صورتی رو خوند شمام مارو آره تاپیک سیگاریهای پی تی رو هم آره:22:

1. همینه که هست.
2.من از خیلی قبل تر از خوند این آهنگ خالتور دنبال سیگارای رنگی هستم و یه چند مودل هم پیدا کردم
3.اگر چیزی میشناسی بگو اگر هم نه که دیگه ...........
4.حالا اینجا و پی تی و تهران و گرگان و شاهرود و ساری رو هم آره و هر جای دیگه هم برسم آره چون با هاش حال میکنم و میخوامش و همین.....

XYSTER
09-16-2012, 11:21 PM
دوست گرامی امیر جان ....

یکم لحن رفتارت رو درست تر کن !!!

اینجا از کسی طلب داری بگو ...خودم نقدا تقدیمت کنم ؟!

امیرH
09-16-2012, 11:31 PM
دوست گرامی امیر جان ....

یکم لحن رفتارت رو درست تر کن !!!

اینجا از کسی طلب داری بگو ...خودم نقدا تقدیمت کنم ؟!

نه از کسی طلب ندارم اما این دوستمون امده تیکه بد میندازه ...............

ehsan500
09-24-2012, 03:34 PM
من تا حالا از دکه ها سیگار نخی نگرفتم.
همه جا سیگار نخی میدن ؟ بعد هر نوعی که بخواهیم دارند ؟ مثلا فیلتر پلاس

XYSTER
09-24-2012, 10:00 PM
دکه ای ها بیشتر سیگار هارو نخی دارند !

اما سیگار های خاص و کم رو ندارند

بیشتر
وینستون
مارلبرو لایت
مارلبرو فیلتر پلاس
بهمن
کنت سیلور و

از این ات و اشغالا دارند !!!

Amirs
09-24-2012, 10:06 PM
دکه ای ها بیشتر سیگار هارو نخی دارند !

اما سیگار های خاص و کم رو ندارند

بیشتر
وینستون
مارلبرو لایت
مارلبرو فیلتر پلاس
بهمن
کنت سیلور و

از این ات و اشغالا دارند !!!

دلت میاد فیلتر پلاس. میگی اشغال ؟ :5:

همه جا عربیش هست .. اصلش دو سه بار گیر ما اومد خیلی خوب بود

سبک و باحال

siamaktg
10-11-2012, 06:13 PM
سلام
من اهل سیگار نیستم ولی گاهی که اعصابم به هم میریزه میکشم ...
اصلا اهل کلاس و این جور بچه بازی ها نیستم ...
چون ارشد میخونم شهرستان فشار ذهنی روم زیاده ... اهل فیت نس هم هستم... نمیخوام سیگار زندگیم رو مختل کنه!!!
یه سیگار خوب بهم معرفی کنید که یه دونش برای یه شب آرومم کنه
مرسی

XYSTER
10-11-2012, 06:23 PM
یه سیگار خوب که یه شب ارومت کنه فقط علفه !!

مارلبرو گلد چیز خوبیه ...

بابت شوخی هم ناراحت نشی رفیق !

siamaktg
10-11-2012, 06:30 PM
آخه تاپیک ها رو داشتم میخوندم یه نفر زده بود ... مالبرو گلد عقیم میکنه ... راجع به Esse هم همین رو گفته بودن ...
ولی من دست خیلی ها دیدم ...
چون من قرص فیناستارید که ضد تست استرون هست مصرف میکنم برای ریزش مو!! ... اینم مصرف کنم دیگه خیلی بد نمیشه؟؟

Amin khan
10-11-2012, 06:43 PM
:y39:اگه دنبال اروم شدن هستی همون اولی که دوستم گفت بهتره:1big_smile:

closed
10-11-2012, 10:17 PM
آقا من هرچی این تاپیکو گشتم نفهمیدم بالاخره لایت ضررش کمتره یا اونای دیگه؟؟ یکم توضیحات بالا18ساله یه جوری بگید ما هم بفهمیم:دی

XYSTER
10-12-2012, 12:43 AM
ببین کلا سیگار مضره ! حالا شما بعضی وقتا میکشی یه چیز درست حسابی بکش !

چون توی ایران زندگی میکنی سیگار بسیار عالی گیرت نمیاد !
واسه همین باید بری سراغ مارلبرو ها و ...

گلد عقیم و این صحبتا نمیکنه همش چرت و پرته !

اون سیگار هایه نعنایی هستند که بخاطر نعنای موجود توی اون باعث کم شدنه میزانه تست بدن میشن !!

البته فکر نکنم هیچ سیگاری توش نعنای طبیعی باشه !!

meli jojo
10-12-2012, 08:04 PM
سلام من قبلا" خعلیییی با سیگار مخالف بودم اما العان نمیدونم چرا سیگار دسته کسی میبینم میخوام ازش بگیرم قورتش بدم بسکه هوس میکنم:17:سیگاری هست که اعتیاد اور نباشه ؟؟داریم اصلا"؟d:فقط الکترو اسموکو معرفی نکنیدا:71:

esi
10-12-2012, 09:16 PM
من که سیگاری نیستم و تفریحی میکشم و تا کسی خودش نخواد که گرفتارش نمیشه و ... این جملات کلیشه ای که خیلی هم شنیدید و میشنوید خیلی ببخشید ولی چرت محضه چنان روزی میرسه که یه نگاه به عقب میندازی میبینی از همین کیفی کشیدنا و تفریحی کشیدنا و گرفتار نشدنا !! 10 سال گذشته و همین روال ادامه داره الان شخصا خجالت میکشم وقتی میخوام درباره ائدولوژی به نام ورزش برا کسی بگم و خودم سیگار میکشم!کلا سعی کنید با این واقعیت کنار بیاید!!

XYSTER
10-13-2012, 12:54 AM
سلام من قبلا" خعلیییی با سیگار مخالف بودم اما العان نمیدونم چرا سیگار دسته کسی میبینم میخوام ازش بگیرم قورتش بدم بسکه هوس میکنم:17:سیگاری هست که اعتیاد اور نباشه ؟؟داریم اصلا"؟d:فقط الکترو اسموکو معرفی نکنیدا:71:

یه نظر من که سعی کن هوستو کنترل کنی و سمتش نری !

منتها یه نظر دیگه هم هست ! یه بار بکشی و مزه تلخ و تندش رو حس کنی تا مدت ها نمیکشی !

به اینم فکر کن که جلوی دوستات بخاطر دختر بودنت کلی اذیت میشی !
هرجایی نمیتونی سیگار دستت بگیری !
ملت به یه چشم دیگه نگاهت میکنن !

اگه پسر بودی راحت تر بود این داستان توی ایران !

اینارم گفتم نکشی ! خخخخخخخخخ

Amin khan
10-13-2012, 01:46 AM
نکش جانم نکش !!!:brick:

Big Die
10-13-2012, 10:59 AM
ادم چیزی رو که تجربه نکرده که نمیتونه هوس بکنه!!
کلا کسی که تاحالا سیگار نکشیده و احساس میکنه میخواد بکشه چند حالت داره یا نیاز به جلب توجه یا درگیری ذهنی و احساس که خلا که فکر میکنه سیگار میتونه خلا رو پر کنه که کاملا هم اشتباهه
من شدیدا قرص نعنایی منتوس رو توصیه میکنم لامصب قد سیگار جوابه دفعه اولی که ترک کرده بودم 1سال و خورده ایی به منتوس معتاد شده بودم اما ایندفعه بخاطر قندش اونم نخوردم

حانی ه
10-13-2012, 10:59 AM
منم مثه تو بودم با حرف xyster موافقم و نمی ذارن تو این شهره کوفتی یه نخ سیگار دود کنی !
می گن حتما ... !
حتی دیگه تو کافه هام نمی تونی !

meli jojo
10-13-2012, 11:50 AM
ادم چیزی رو که تجربه نکرده که نمیتونه هوس بکنه!!
کلا کسی که تاحالا سیگار نکشیده و احساس میکنه میخواد بکشه چند حالت داره یا نیاز به جلب توجه یا درگیری ذهنی و احساس که خلا که فکر میکنه سیگار میتونه خلا رو پر کنه که کاملا هم اشتباهه
من شدیدا قرص نعنایی منتوس رو توصیه میکنم لامصب قد سیگار جوابه دفعه اولی که ترک کرده بودم 1سال و خورده ایی به منتوس معتاد شده بودم اما ایندفعه بخاطر قندش اونم نخوردم

من تجربه کردم ولی راستش اون موقع واقعا" خوشم نیومد در مورده جلب توجه باید بگم نظره شخصیه خوده من اینه که کسی که تو یه مکان عمومی سیگار میکشه بلا نسبت شما عزیزان خعلی بی شخصیته خیلی جاها دیدین بعضیا بوی تنده سیگار میدن چه حسی بهتون دست میده من که فوری از همچین ادمایی دوری میکنم
ولی درگیری ذهنیو باهات موافقم شاید دنباله یه چیزی میگردم که ارومم کنه مشکل اینجاس بابایه من 20 سال سیگاری بود ولی العان 10 ساله ترک کرده واسه همین نمیذاره ما حتی سمت قلیونم بریم چه برسه سیگار:17:

XYSTER
10-13-2012, 05:04 PM
ملی (بابا اسمتو عوض کن همش یاد ملی و ملت و این صحبتا میوفتم یا حداقل یه چیز بگو ما بگیم ! )

به نظر من نکش ! ولی نظر خودت مهمه ! اگه میتونی با حرف هایی که دیگران واست در میارن کنار بیای
اگه میتونی کنترلش کنی (که تقریبا غیر ممکنه )
اگه توی خونه سرت رو به باد نمیده !
اگه های دیگه ! بکش !

ولی یه تیر دیگه بزنم شاید نکشی !
اگه حیون خونگی داری سیگار بشدن واسشون مضره !

جدی میگم !

meli jojo
10-13-2012, 05:40 PM
ملی (بابا اسمتو عوض کن همش یاد ملی و ملت و این صحبتا میوفتم یا حداقل یه چیز بگو ما بگیم ! )

به نظر من نکش ! ولی نظر خودت مهمه ! اگه میتونی با حرف هایی که دیگران واست در میارن کنار بیای
اگه میتونی کنترلش کنی (که تقریبا غیر ممکنه )
اگه توی خونه سرت رو به باد نمیده !
اگه های دیگه ! بکش !

ولی یه تیر دیگه بزنم شاید نکشی !
اگه حیون خونگی داری سیگار بشدن واسشون مضره !

جدی میگم !
:33:
اسمم ملیکاس شما هرجور راحتی صدام کن اسمه خودتم بگو XYSTER سخته:71:
باشه بابا نمیکشم منو باش فکر کردم بیام تو جمع شما معتادایه عزیز بگم میخوام خودمو بدیخت کنم ازم استقبال میکنید :21:(شوخیd:)پس خودتون چرا سیگاری شدید؟حتما" رفیق نا باب:5:!

XYSTER
10-13-2012, 05:44 PM
ببین محیط کار و .. توی زمینه سیگاری شدن خیلی تاثیر داره !
وقتی هم تقریبا همه دوستانت سیگاری باشن دیگه بدتر !
شغلی که من توش بودم و پاساژ و جو حاکم توی پاساژ فردوسی و بوتیک و تریپ بچه ها که همه از دم سیگار میکشیدن باعث شد از سالهای قبل منم سیگار بکشم !
منتها نه به شدت !
مثلا یه هفته میبینی نمیکشم ! ولی توی یه روز 10 نخ میکشم !

بستگی به شرایط روزم داره ! ! ! !

حالا سیگار رو که منصرف شدی ! گل خوب خواستی واست میارم ! خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

اهان راستی اسمم هم زیستره ! یا همون محمد !

درود !

alex
10-13-2012, 07:29 PM
سلام و درود به همه دوستان من برگشتم :)
آقا دوستانی که خدمت رفتن یه راهی معرفی کنن که سیگار قاچق کنم تو پادگان ... خودم میخوام برچسب ریکا رو بکنم قوطیش رو ببرم بندازم تو قوطیش دوباره برچسبشو بزنم

peyman
10-13-2012, 10:26 PM
سلام دوستان پیمان هستم 19 سالمه 2-3 ساله سیگار میکشم
معمولا ماربورو پایه بلند نبود وینستون لایت یا اولترا
تفریحی مور گاهی کاپتان و....
شما چه طور ؟

peyman
10-13-2012, 10:28 PM
سلام دوست عزیزم والا اون جور که من میدونم اولترا لایت سبکه لایت یکم سنگین تره

peyman
10-13-2012, 10:32 PM
اره والا دهنت طلا تو همه سایتا همه دوستام و کلا همه جاها دنبال سیگار صورتی هستن
من نمیدونم این صورتی دیگه چیه اخه سیگار را برای رنگش که نمیکشن برای .... میکشن
الان شرکت زست بیاد سیگار صورتی بزنه همه میرن زرتی میخرن اخرشم همه میمیرن d:

pashapanther
10-15-2012, 12:21 AM
سلام!
من اولین سیگارمو 4 ماه پیش کشیدم. همینجوری اصلا سیگار نمیکشم. اگه مثلا با دوستام برم پارکی جایی اونموقع اگه اونا بکشن منم میکشم. تا حالا فقط وینستون لایت و مارلبورو و بهمن کشیدم. از طعمشون خیلی خوشم نیومد ولی بدمم نیومد. هر چند از بهمن خیلی بدم اومد.
این آخرین بارم با دو تا از دوستام esse نعنا کشیدم که واقعا از طعم و عطر و همه چیش خوشم اومد. منتها ظاهرا عقیم میکنه و اینا... تازه حتی از یکی شنیدم که سیگار باریک باعث میشه لپ آدم بره تو :دی
.
اومدم اینجا که یه راهنماییم بکنین ببینم چه سیگاری بکشم . هم خیلی سبک باشه(اگه ultra باشه بهتر, نبود lite هم خوبه) هم اینکه یه طعمی مثه esse نعنا یا کلا یه طعمی داشته باشه. قیمتش هم مهم نیست چون پُر پُر ماهی یکی دو بار اونم دو سه نخ بیشتر نمیکشم.
حتی اگه برگ هم باشه خوبه چون ظاهرا اون مدت بیشتری طول میکشه تا بکشیش. اینجوری شاید بجا دو سه نخ سیگارت یه نخ برگ بکشم...
از کاپتان بلک هم خوشم نمیاد... چون یه بار یه پک زدم دودش خیلی ترش بود. طعم خاصی هم نداشت...
رنگ و اینجور چیزاشم اصلا واسم مهم نیست.
اگه با این شرایطی که گفتم چیزی پیدا نشد یه چند تا سیگارت معرفی کنین که lite یا ultra باشن و ترجیحا عقیم نکنن :)) حتی اگه طعم دارم نباشن :دی , یه چنتام برگ معرفی کنین که دودشون خیلی تند نباشه و ترجیحا یه طعمی چیزی داشته باشن...
اگه بگین از کجا تهیشون کنمم ممنون میشم...
دز ضمن یه سوالم داشتم اینی که میگن قطران 8 یعنی چی؟ :دی

XYSTER
10-15-2012, 01:19 AM
دوست مهربونم سلام! ادرس رو اشتباه اومدی! می. خونه یه چندتا کوچه اونور تره.!!ولی پیشنهاد من به همه مارلبرو! ضمنا کبدتو به ف نده

حانی ه
10-15-2012, 02:36 AM
راستش دارم ديوونه ميشم ديگه از نصفه نخ شروع كردم بعد از ٤ سال به ٥ پاكت light camel رسيدم !
نميدونم چم شده ! انگار جنونه خود ازاريم اود كرده دوباره ! چيكار كنم ؟!
:66:

pashapanther
10-15-2012, 09:35 AM
ممنون از اینکه جواب دادین...
فقط من هنوز جواب هیچ کدوم از سوالام رو نگرفتم. :دی

""

اومدم اینجا که یه راهنماییم بکنین ببینم چه سیگاری بکشم . هم خیلی سبک باشه(اگه ultra باشه بهتر, نبود lite هم خوبه) هم اینکه یه طعمی مثه esse نعنا یا کلا یه طعمی داشته باشه. قیمتش هم مهم نیست چون پُر پُر ماهی یکی دو بار اونم دو سه نخ بیشتر نمیکشم.
حتی اگه برگ هم باشه خوبه چون ظاهرا اون مدت بیشتری طول میکشه تا بکشیش. اینجوری شاید بجا دو سه نخ سیگارت یه نخ برگ بکشم...
از کاپتان بلک هم خوشم نمیاد... چون یه بار یه پک زدم دودش خیلی ترش بود. طعم خاصی هم نداشت...
اگه با این شرایطی که گفتم چیزی پیدا نشد یه چند تا سیگارت معرفی کنین که lite یا ultra باشن و ترجیحا عقیم نکنن :)) حتی اگه طعم دارم نباشن :دی , یه چنتام برگ معرفی کنین که دودشون خیلی تند نباشه و ترجیحا یه طعمی چیزی داشته باشن...
""
بازم ممنون ;)

Big Die
10-15-2012, 12:57 PM
رفیق کلا سیگارهای طعم دار بخاطر اسانس ها و چیزهای مصنوعی که استفاده میشه ضررش بیشتره
یا میتونی از کنت پاور یا دانهیل سویچ بکشی که شدیدا میگم نکش اگه یه بار اون کپسولشون رو از لای فیلتر دربیاری بترکونی میبینی یه ماده صعنتی چربه که مسلما ضرر داره
بهترین انتخاب به نظر من سیگارهای طعم دار اسپرینگ واتر هست من وانیلیش رو خیلی دوس دارم طعمهای دیگه هم داره
اگه سیگارهای شبه برگ میخوای بلک استون طعم گیلاس سیگار خوبیه اما مصرف مداومش ریت رو به فنا میده
اگرم بیخیال طعم دار شدی واست ماربلبورو فیلتر پلاس یا ویتستون اسلیم اینا خوبه

pashapanther
10-15-2012, 01:13 PM
راسته که توی سیگارای برگ دود سایز های متوسط و بزرگ از سایز های شبیه سیگارت ملایم تره؟
سیگارای برگ هم طعم داراشون بیشتر ضرر دارن؟
فرق وینستون اسلیم با وینستون لایت و اینا چیه؟
این بلک استون گیلاس رو از کجا میشه گیر آورد؟

marlboro
10-15-2012, 08:15 PM

""

""
بازم ممنون ;)

سلام دوست عزیز

من به شما سیگار مدرن رو پیشنهاد می کنم که لایته و پاکتی قرمز رنگ داره مغازه سر کوچه ما میده هزارو دویست.

marlboro
10-15-2012, 08:28 PM
داداش میخوای چی کار کنی؟ کلاس بیای؟ سیگار سیگاره با بوی تنباکو هیچ تفاوتی هم نداره میخوای دیگران خوششون بیاد پیپ بکش اما این کار اشتباه محضه که به خاطر دیگران سیگار بکشی با سیگار نه بزرگ میشی نه با کلاس نه هیچ چیزه دیگه این شخصیتت هست که تو رو نشون میده + ماشین زیر پات =))) ... من خودم به شخصه با دوستم میریم باغ تک و تنها با یه قوری چای از سیگارمون لذت میبریم نه به خاطر کسی نه چیزی

با حرف شما کاملا موافقم
درستشم همینه

اگه کسی می خواد سیگارو بخاطر کسه دیگه بکشه از همین الان بهش پیشنهاد میکنم که از این کارا نکنه.

peyman
10-15-2012, 10:05 PM

""

""
بازم ممنون ;)

سلام دوستم سوالات که خیلی زیاده دمت گرم D:
ببین کلا وینستون اسلیم نیکوتین و تارش از وینستون معمولی کمتره من بهت چند تا پیشنهاد میدم اگه میخوام سیگار لاغر نباشه و کم خطر میتونی از مور سبز استفاده کنی 120 میلی متره خیلی بلنده و طعم نعنا داره و میگن عقیم میکنه اصلا کلا سیگار طعع دار خوب نیست ولی سیگار سبک و ملایم میخوای برو وینستون اولترا لایت را بگیر اگه اسلیمشم پیدا کردی چه بهتر چون کم خطر تره
ماربرو حرف نداره من که باهاش حال میکنم من پایه بلند میزنم ولی سنگینه برای شروع برو تو کار همون وینستون و ماربرو فیلتر پلاس
این سیگارایی که من گفتم را میتونی از دکه یا مغازه یا هر جایی پیدا کنی
سیگار برگ هم سراغ دارم ولی اون لاغراش که یکم از این سیگارت های خودمون کلفت تره تنده و گلو را داغون میکنه ولی اون کلوفتاش حرف نداره طعمش ملایم تره مارک دقیقا یادم نیست ولی من riligooo بود فکر کنم میکشیدم خوبه بد نیست ولی چیزای بهتر هم هست قیمت بالاتر
باز اگه سوال داشتی بپرس

peyman
10-15-2012, 10:08 PM
سیگار رنگی که فعلا همه دنبال صورتی هستن ولی یک سیگار هست افیر صورتی بهش میگن یکم رنگش صورتی داره ولی آشغاله
اینم برای کسایی که دنبال صورتی هستن

peyman
10-15-2012, 10:11 PM
راستی این قطران هم همون تار است که ملت میگن سمیه میکشه و... و در تمام سیگار ها وجود دارد ولی در تنباکو قلیان وجود ندارد
در کل زیاد به این حرفا توجه نکنید از سیگارتون لذت ببرید که زندگی دو روزه

yaghma
10-16-2012, 03:12 AM
داستان سیگار صورتی اینه که زد بازی که یه گروه رپ باشه یه آهنگ خونده به اسم "سیگار صورتی"
الان دیگه ببخشیدا منظورم همه نیستید ولی یه سری بچه دنبال سیگار صورتی می گردن قاب کنن در و دیوار یا چیزی مثل.
والا ما که سیگار می کشیدیم سیگار واسمون مقدس بود
الان دیگه هر داستانی گوشه ی لبشه

alex
10-16-2012, 11:59 AM
سلام و درود به همه دوستان من برگشتم :)
آقا دوستانی که خدمت رفتن یه راهی معرفی کنن که سیگار قاچق کنم تو پادگان ... خودم میخوام برچسب ریکا رو بکنم قوطیش رو ببرم بندازم تو قوطیش دوباره برچسبشو بزنم
کسی نبود؟؟؟؟؟
آقا چند روز پیش وینستون لیمتد آبی گرفتم خیلی چیزه خوبیه خیلی حال کردم 1 دونه اش من رو کفایت می کنه

XYSTER
10-16-2012, 01:45 PM
مرتضی همون ریکا چیز خوبیه !

منتها موقع ورود ساک رو میگردن؟

خوب اینجوری تا دست به ریکا بزنه که سبکیش و عدم وجود مایع رو میفهمه دکتر !

به نظر من توی بسته بیسکوییت بهتره ! بگرد یه بسته سایز مناسب پیدا کن ! اینجوری بهتره

alex
10-16-2012, 02:32 PM
مرتضی همون ریکا چیز خوبیه !

منتها موقع ورود ساک رو میگردن؟

خوب اینجوری تا دست به ریکا بزنه که سبکیش و عدم وجود مایع رو میفهمه دکتر !

به نظر من توی بسته بیسکوییت بهتره ! بگرد یه بسته سایز مناسب پیدا کن ! اینجوری بهتره
داداش اونجوری که 2 بسته رو میندازم تو نایلون فریزر محکم میبندم میذارم تو قوطی توش دوباره مایع رو پر می کنم اینجوری نمیفهمن ... فقط میترسم ورداره بگه این لازمت نمیشه به فنا برم ... بیسکوئیت لو رفته دیگه هم میدونن

peyman
10-16-2012, 08:43 PM
مگه جرم گرفتن سیگار تو پادگان سربازی چیه ؟
پس اونایی که سیگاری هستن چی کار میکنن ؟
بیشتر توضیح بده

Haj Reza
10-17-2012, 12:13 AM
مرتضی داش من اونموقع که میکشیدم تو پادگان میخواستم برم میزاشتم لای ک. . . دیگه ناچاری بود دیگه به بدبختی نیوفتیم اونجا مشکلی هم نبود d:

Haj Reza
10-17-2012, 12:19 AM
نمیدونم بعضی از دوستان دنبال چی میگردن؟ بابا سیگار سیگار ولی من از وقتی سیگارو ترک کردم فقط پیپ میکشم خیلی باش حال میکنم سعی میکنم بیرونم نکشم . . . . البته تا حد امکان d:

pashapanther
10-17-2012, 11:29 AM
آقا دم همتون گرم. جواب سوالام رو گرفتم.
فقط یه چیزی...
بلک استون چری یا همین villiger رو از کجا می تونم بگیرم؟

sayberiya
10-17-2012, 11:13 PM
دلمون خوشه اومدیم به سایت ورزشی سر بزنیم همه اهل سیگارنd::33:
ما که بیشتر رفیقای فابه دورو برمون سیگارین ولی من یکی حال نمیکنم با سیگار
وحشتناک قلیون میکشیدم که اینم از وقتی مصدومیتم برطرف شد به هیچ عنوان سمتش نرفتم یه 6 ماهی میشه
کلا دیگه بمیرمم دود داخل ریم نمیکنم

Amin khan
10-17-2012, 11:23 PM
هر چیزی میتونه خوب باشه اما مناسب، به جا و کنترل شده

XYSTER
10-18-2012, 01:54 PM
این جور که بوش میاد امین خان هم سیگاری داره میشه ! !!

Big Die
10-18-2012, 02:24 PM
اقا تاحالا کسی با دماغ سیگار کشیده؟؟ یه بار تو انقلاب دیدم یارو سیگار رو ترک تو سوراخ دماغش اون یکی سوراخ رو گرفت کشید تا یکهفته شیش میزدم یکی رو هم میشناختم سیگارش که تموم میشد فیلتر رو در میاورد میجویید

Amin khan
10-18-2012, 05:25 PM
این جور که بوش میاد امین خان هم سیگاری داره میشه ! !!نه من از سیگار خوشم نمیاد

VAHID
10-18-2012, 07:11 PM
اقا تاحالا کسی با دماغ سیگار کشیده؟؟ یه بار تو انقلاب دیدم یارو سیگار رو ترک تو سوراخ دماغش اون یکی سوراخ رو گرفت کشید تا یکهفته شیش میزدم یکی رو هم میشناختم سیگارش که تموم میشد فیلتر رو در میاورد میجویید يعني چي!؟ كه دودش رو بده بيرون و...؟! من كه نتونستم بخونم اين نوشتت رو!

Big Die
10-18-2012, 07:18 PM
اینطوری
http://img4up.com/up2/70295795762053809769.jpg (http://img4up.com/)

VAHID
10-18-2012, 07:46 PM
بيخيال!:)) مگه ميخواي هر بزني!!=))

Big Die
10-18-2012, 07:59 PM
از موقعی که دیدم همیشه تو مخم بوده اما هیچوقت جرات نکردم امتحان کنم

peyman
10-18-2012, 08:39 PM
ولش کنید امتحان نکنید مگه میخواید خودتونو داغون کنید بیخیال همون از دهن بکشید

peyman
10-18-2012, 08:40 PM
راستی یک مطلب دیگه :دوستان سیگار برگ را میتوانید از دکه های روزنامه و مغازه ها و بازار سیگار و تنباکو فروشی پیدا کنید معمولا سوپر مارکت ها دارن کافیه بپرسین خیلی راحت پیدا میشه جوینده یابنده است

a66sh
10-31-2012, 07:27 PM
سلام به همگی!من همین الان عضو شدم تو فوروم اونم بخاطر این تاپیک! راستش من سیگار نمیکشم اونجوری یعنی از سیگار بدم میومد ولی از اول تابستون وقتی با قهوه تجربه کردمش از طعمش با قهوه خوشم اومد و البته فقط یک نوع سیگار اونم "Cafe Creme"!!!تابستون که مسافرت رفتم چندتا بسته آوردم با خودم انواعشو ولی دیگه تموم شدن!!!کسی از بچه ها میدونه کجا میتونم گیر بیارم؟!؟دکه ها بعضی ها دارن ولی معمولا مونده ان و خشک!!!راهنمایی کنید لطفا!!!

a66sh
10-31-2012, 08:49 PM
یادم رفت بگم که کافه کرم سیگار برگ هستش;)

VAHID
10-31-2012, 09:58 PM
حميد بيگ داي كجايي؟ بهت پي.ام داده بودم خبري نشد!d:

Amin khan
10-31-2012, 11:22 PM
سلام به همگی!من همین الان عضو شدم تو فوروم اونم بخاطر این تاپیک! راستش من سیگار نمیکشم اونجوری یعنی از سیگار بدم میومد ولی از اول تابستون وقتی با قهوه تجربه کردمش از طعمش با قهوه خوشم اومد و البته فقط یک نوع سیگار اونم "Cafe Creme"!!!تابستون که مسافرت رفتم چندتا بسته آوردم با خودم انواعشو ولی دیگه تموم شدن!!!کسی از بچه ها میدونه کجا میتونم گیر بیارم؟!؟دکه ها بعضی ها دارن ولی معمولا مونده ان و خشک!!!راهنمایی کنید لطفا!!!

برو ازین مغازه ها که وسایل قلیون و تنباکو اینا دارن که جدیدا مثل قارچ هم دارن رشد میکنن اونا همه چی دارن اگر سمت غرب تهرانی 2-3 تاشو ادرس بدم

a66sh
11-01-2012, 01:22 PM
برو ازین مغازه ها که وسایل قلیون و تنباکو اینا دارن که جدیدا مثل قارچ هم دارن رشد میکنن اونا همه چی دارن اگر سمت غرب تهرانی 2-3 تاشو ادرس بدم

دستت درد نکنه آدرس یکی دوتاشونو بده برم ببینم دارن یا نه;)

amirjafari
11-01-2012, 02:20 PM
داداش اونجوری که 2 بسته رو میندازم تو نایلون فریزر محکم میبندم میذارم تو قوطی توش دوباره مایع رو پر می کنم اینجوری نمیفهمن ... فقط میترسم ورداره بگه این لازمت نمیشه به فنا برم ... بیسکوئیت لو رفته دیگه هم میدونن

اول یه توضیح راجع به پادگانت بده.کجاست؟آموزشیه یا یگان؟ارتش یا سپاه یا ناجا؟اینارو بگو من کوله بار تجربیاتمو واست باز کنم.ضمنا ریکا و اینا دیگه خز شده رو هوا میگیرنت...

Amin khan
11-01-2012, 02:25 PM
1. پونک بلوار میرزای بابایی جنب داروخانه شبانه روزی که فکر کنم اسمش جهان درمانه
2.تو مجتمع بوستان یکی دوتا هست
3.تو بلوار فردوس یه دونه هست وسطای بلوار نزدیک پیتزا وسوسه
4.یه دونه تو اوین هست
5. دوسه تا تا تو فرحزاد دیدم

musen
11-02-2012, 09:33 PM
من یه سالی هست سیگاری شدم، اولش با اسی شروع کردم الان بی*پولی که بهم فشار آورده بهمن کش شدم
ولی کمل و مالبرو قرمز اصل اونم پایه بلند تابحال بهترین سیگاری بوده که کشیدم. مالبرو فلیور کد و گلد تاچ هم خوب هست، در صورتی که مثل من بی*پول نباشی، الاخص که الان خیلی گرون هم شده

ASHKAN
11-02-2012, 09:46 PM
اینجا فروم بدنسازی یا شیره کش خونه؟ اینطور دیگران هم تشویق به این کار بیهوده میشن کلا مغایر با اهداف بدنسازیه البته اگه دوستان فقط از تجربیات ترکشون بگن خیلی زیباتره:53:

Amin khan
11-02-2012, 10:19 PM
اینجا فروم تخصصی بدنسازی نیست همونطور که از عنوان سایت مشخصه بحث راجب موضوعات گوناگون هست البته نظر شخصی منم شکل شماست ولی اگر صفحات اول همین تاپیک رو میخوندین راجبش بحث شده بود و نتیجه این د که تاپیک باقی بمونه

King PDA
11-02-2012, 10:19 PM

داداش يه عكسي ازش داري نشونم بدي

قيمتش چند هستش؟ اين طعمش چجوري هستش؟

ASHKAN
11-03-2012, 12:30 PM
اینم برای سیگار دوستانd:
http://upcity.ir/images/81869784111908357946.jpg (http://upcity.ir/)

a66sh
11-03-2012, 12:48 PM

بسته هاشو متاصفانه نگه نداشتم پریشبم یکی گرفتم اونم تموم شد نگه نداشتم یعنی یکی از دوستام ازم گرفت گفت بوش خیلی خوبه ولی این دفعه گرفتم عکس میزارم ازش!!!راستش من اینجا فقط کوچیکاشو پیدا کردم که اول تابستون ۳تومن خریدم که پنج تا توشه ولی پریشب همونو خریدم ۶تومن!!!خودم که آوردم بسته ی ۲۰تایی شو خریدم ۸یورو اگه اشتباه نکنم ولی اونارو هنوز پیدا نکردم اینجا!!!هم امین خان چند جا معرفی کرد هم یکی از دوستام یه جا تو میرزاشیرازی گفت هست باید برم ببینم!!!

a66sh
11-03-2012, 01:00 PM

راستی یادم رفت بگم طعمش عالیه باید حتما امتحان کنی!!!;)

proma
11-03-2012, 10:31 PM
میدونم کسی اینجا سیگار صورتی و کلا رنگی نمیشناسه اما گفتم شاید یه ره گدر بلد باشه کمکمون کنه

برند های مختلفی هست

ولی تو ایران فکر نکنم گیرت بیاد

Sobranie

5172

البته نوشته for women

man722
11-05-2012, 07:40 AM
سلام دوستان.
لطف کنید تو اصفهان یه جا رو معرفی کنید که بشه سیگار رایی که هر جا گیر نمییاد رو بشه خرید. ایمیل منم هست naderi722@gmail.com لطفا راهنماییم کنید

a66sh
11-05-2012, 04:39 PM
تو وزرا یه مغازه پیدا کردم داره کافه کرم!!!انقدرم سخت نبود پیدا کردنش بیخود جو داده بودم!!!!d: اینم عکس ازش!!!
5229

قیمتشم این بسته ها که ده تا توشه ده تومنه!!!

Admin
11-07-2012, 09:56 PM
5258

Raeeka
11-08-2012, 12:33 AM
داداشای گلم الان مارلبرو ، کنت و کمل چند شده؟

XYSTER
11-08-2012, 10:13 AM
چه مارلبرویی? چه نوع کمل ی؟ چه نوع کنتی ؟ این سوال شما مثل این میمونه ...ازت بپرسن ماشین چند شده ! ولی تقریبا این قیمت ها رو دارم ! کنت پاور 3500 کنت بلک 3000 مارلبرو گلد 5000 مارلبرو لایت 5000 فیلتر پلاس 8 الی 10 هزار ! کمل ابی 4 یا 5 تومن !

RealUnknown
11-16-2012, 10:22 PM
با سلام خدمت دوستان عزیز

بنظر من سیگار سیگار فقط ماربرو و وینستون اونم ماربرو قرمز و ماربرو الترا لایت و یا وینستون لایت و وینستون الترا لایت البته کمل هم جایگاه خوبی داره بقیه سیگار ها جالب نیستند kent هم در جایگاه بعدی قرار میدم با توجه به طعم و مرغوبیت تنباکو

1ebay
11-16-2012, 10:26 PM
بهترین سیگار،سیگار خاموشه

alipencia
11-17-2012, 01:03 PM
5328

amir.filterplus
11-24-2012, 04:41 AM
سلام به همه دوستان عزیزان سیگاری

من سیگار میکشم هرچی باشه... دود شناسیم هم بدک نیست... با فیلتر پلاس ماربرو شرو کردم... سیگار برا خودم عشقی میکشم...تو جمع نمیکشم...با همه دودا سازگارم به جز دود تیز ( کنت همیشه یه دود خاص داره که تلخ و تنده و میزنه ولی مثلا وینستون هم تلخی داره زیاد هم داره ولی نرمه)...میخوام سیگار طعم دار بگیرم نه تریپ مصنوعی مثله این نعنایی ها یا پاور و اینا... دنبال سیگار هایی هستم که از پایه فرق داره مثل دیجاروم ( شنیدم بهش میگن بلک) یا کاپتان بلک... توی سیگار دیجاروم که علاوه بر توتون گل میخک هم هست...توی دیجاروم بلک تی(چایی) برگ چایی هم هست...چون کم میکشم پول پاش میدم...فقط میخوام یه مقایسه بهم بدین از ای سیگارا؟ ( دیجاروم بلک - کاپتان بلک و اگر سیگاری میشناسید مثه اینا از پای فرق داشته باشه هم بگید) میخوام دودش خوش بو باشه مثله پیپ ولی تیز نباشه آخه شنیدم بعضی دوستان گفتن مثلا کاپتان بلک شیرینه ولی تیزه و تیزیش میزنه.... کلا یه مقایسه و اطلاعات...میخوام بگم برام بخرن زیاد... و اینکه تو تهران دیجاروم بلک کجا پیدا میشه و قیمتش....
اگه کسی کشیده حتما بگه زودتر...ممنون

tiam
11-25-2012, 10:25 PM

5562
بیا اینم جعبه مداد رنگی واسه توd:

Amin khan
11-27-2012, 01:17 AM
احساس خستگی به معنی خسته شدن از یکنواختی، کسالت و تکرار است. تکرار و یکنواختی از عادت های قدیم شما شکل می پذیرد. به عنوان مثال، شما ممکن است بعد از اتمام کار روزانه و بازگشت به منزل از برنامه هر روزه و تکراری خود پیروی کنید، یعنی اول غذایی بخورید، بعد مدتی تلویزیون تماشا کنید و دست آخر به رختخواب بروید. این یکنواختی نه تنها برای شما ملال انگیز است بلکه به نحوی از شما دعوت می کند که سیگار را در بخشی از این برنامه قرار دهید.
اگر در برنامه روزانه خود سیگار را برای غلبه بر خستگی ها گنجانده اید و احساس انزوا و تنهایی می کنید، وقت آن رسیده است که تغییراتی در برنامه زندگی خود بدهید.
تغییر در برنامه های یکنواخت زندگی به شما کمک می کند که احساس بهتری در مورد خودتان داشته باشید و برای پرکردن اوقات فراغت از خطر افتادن به دام سیگار در امان باشید.

هفت فرمان علیه سیگار

1- از خطر افتادن به دام سیگار زمانی که دستان شما به کاری مشغول نیستند، بر حذر باشید.

آگاه بودن از این عامل خطر، شما را از روشن کردن خود به خودی سیگار زمانی که دچار احساسات منفی هستید، نجات می دهد.

2- برنامه روزانه خود را تغییر دهید.

برای حذف سیگار در برنامه روزمره، به ایجاد تغییراتی در خود برنامه نیاز است. به عنوان مثال، اگر هر روز صبح بعد از برخاستن از رختخواب مسواک می زنید و سپس سیگار خود را روشن می کنید و یک فنجان چای میل می کنید، این برنامه را تغییر دهید. می توانید بعد از برخاستن و مسواک زدن، یک لیوان آب میوه میل کنید. مقداری پیاده روی کنید و سپس چای خود را بنوشید.

3- خود را مشغول سازید.

خود را با کارهایی که امکان سیگار کشیدن را مشکل می سازد، مشغول کنید. این فعالیت ها شامل شستن ظروف، حل کردن جدول یا نوشتن یک نامه است.

4- ورزش کنید.

این به معنی یک بار برنامه ورزشی رسمی نیست. به طور مثال، می توانید به جای استفاده از آسانسور از پلکان استفاده کنید، یا در حالی که نشسته اید بدن خود را در وضعیت انبساط و کشیدگی قرار دهید.

5- از وضعیت های ناراحت کننده دور شوید.

اگر احساس انزوا و تنهایی می کنید احتمالا برای رسیدن به آرامش به دنبال سیگار خواهید رفت. برخیزید و از آن محل دور شوید، به کسی تلفن بزنید، به پیاده روی بروید، آشپزی کنید یا با فعالیت دیگری خود را مشغول سازید.

6- دلایل ترک سیگار را برای خود بازگو کنید

بسیاری از سیگاری ها به صورت ناخودآگاه سیگار می كشند و اگر بتوانند علل استعمال دخانیات را برای خودشان فهرست كنند، راحت تر می توانند جلوی وسوسه سیگار کشیدن را بگیرند.

7- از حمایت های اجتماعی بهره مند شوید.

زمانی که احساس تنهایی و ملامت می کنید، نزد دوست یا اعضای خانواده بروید. به جای اینکه از سیگار به عنوان «یک دوست تسلی بخش» کمک بگیرید، از حمایت اطرافیان بهره مند شوید.

mohorana
11-29-2012, 08:48 PM
کسی میدونه سیگار لاکی استرایک تو تهران از کجا میشه خرید ؟

pashapanther
11-30-2012, 01:13 PM
سلام به همه دوستان عزیزان سیگاریمن سیگار میکشم هرچی باشه... دود شناسیم هم بدک نیست... با فیلتر پلاس ماربرو شرو کردم... سیگار برا خودم عشقی میکشم...تو جمع نمیکشم...با همه دودا سازگارم به جز دود تیز ( کنت همیشه یه دود خاص داره که تلخ و تنده و میزنه ولی مثلا وینستون هم تلخی داره زیاد هم داره ولی نرمه)...میخوام سیگار طعم دار بگیرم نه تریپ مصنوعی مثله این نعنایی ها یا پاور و اینا... دنبال سیگار هایی هستم که از پایه فرق داره مثل دیجاروم ( شنیدم بهش میگن بلک) یا کاپتان بلک... توی سیگار دیجاروم که علاوه بر توتون گل میخک هم هست...توی دیجاروم بلک تی(چایی) برگ چایی هم هست...چون کم میکشم پول پاش میدم...فقط میخوام یه مقایسه بهم بدین از ای سیگارا؟ ( دیجاروم بلک - کاپتان بلک و اگر سیگاری میشناسید مثه اینا از پای فرق داشته باشه هم بگید) میخوام دودش خوش بو باشه مثله پیپ ولی تیز نباشه آخه شنیدم بعضی دوستان گفتن مثلا کاپتان بلک شیرینه ولی تیزه و تیزیش میزنه.... کلا یه مقایسه و اطلاعات...میخوام بگم برام بخرن زیاد... و اینکه تو تهران دیجاروم بلک کجا پیدا میشه و قیمتش....اگه کسی کشیده حتما بگه زودتر...ممنوندوست عزیز, کلا سیگارای برگی که سایز کوچیک(سایز سیگارت) یا یه کم بزرگتر هستن دود تندی دارن,اگه دنبال سیگار طعم دار درست حسابی می گردی میتونی بلک استون آلبالو یا وانیل رو امتحان کنی, هر چند باید سایز بزرگ بگیری. سایز های کوچیکش دود تندی دارن...غیر از اون میتونی ویلیگر رو امتحان کنی که هزار و یک طعم داره, دودش هم تند و تیز نیست!ولی کلا اگه میخوای واسه سیگارت درست و حسابی پول بدی یه چیز بدون طعم بگیر.کلا چون اینارو بهش اسانس میزنن ضررشون زیادتره!اگه بدون طعم بخوای هم میتونی Villiger Export رو امتحان کنی...

aylar_dn
01-08-2013, 03:57 PM
این سیگارا که دودش رنگیه از کجا گیر بیارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

silencer
01-08-2013, 04:21 PM
کسی میدونه سیگار لاکی استرایک تو تهران از کجا میشه خرید ؟

از میدون ونک به سمت سر میرداماد بعد از نماینگی ادایداس فکر کنم یه بستنی و ابمیوه فروشی هست درکل یه بستنی فروشی بیشتر اونجا نیست حالا یا بعد از ادیداسه یا قبلش اون سیگار مورد نظرت رو میاره
حالا چرا بستنی فروشی سیگار میاره والا منم نمیدونم.....!!!!!!

mahdi9575
01-14-2013, 09:53 AM
سلام
می خواستم سیگار برگ هایی رو که تو ایران راحت پیدا میشه و طعم خوبی داره رو معرفی کنید
واز کدوم مغازه؟
با تشکر.:11: